Soket bilgisi

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam ben sinyal tarzı bir şey zannettim vites altı led yaptım aynı oda tavandan aldım kapılar açılınca yanıyor ve aracı açınca yanıyor muhtemelen oraya bağladığınız orta tavan aydınlatma. birde aldığınız LED'lerin linkini verebilir misiniz

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: Soket bilgisi

Qfflline' Alıntı:
Tamam ben sinyal tarzı bir şey zannettim vites altı led yaptım aynı oda tavandan aldım kapılar açılınca yanıyor ve aracı açınca yanıyor muhtemelen oraya bağladığınız orta tavan aydınlatma. birde aldığınız LED'lerin linkini verebilir misiniz

Aynalara sinyal de ekleyeceğim kısmetse. BCM soketlerde 4 ve 5. soketlerde sinyallerin kabloları var. 
Ben o ledleri Perpa Ticaret Merkezinden aldım. Aldığım firmanın internet sitesi de var. 

Osram Modül Led

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki yanma şiddedi nedir iyi yanıyor mu acaba birde aynayı deldiğimiz zaman su giriyormu benim o yönden çekingem var birde orjinali bozulmasın istemiyorum bilemedim

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Qfflline' Alıntı:
Peki yanma şiddedi nedir iyi yanıyor mu acaba birde aynayı deldiğimiz zaman su giriyormu benim o yönden çekingem var birde orjinali bozulmasın istemiyorum bilemedim

Işık şiddeti gayet güzel ve yeterli. Zaten aynanın motor kısmının  olduğu yeri delmiyoruz, arkada boş alan var orayı deliyoruz. Orası zaten normalde de su alabilir. Kullandığım led de zaten dış ortam ledi, sıcak soğu su vs. etkilemiyor. O yüzden sıkıntı çıkmıyor. Merak etmeyin. :)

o0gYqm.jpg

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide orijinallik var tabi :) oda gidecek :) deldiğimiz parçayı ayrı olarak satın alabiliyor muyuz ilerde değiştirmek istediğimiz de parça komple mi değişiyor Söktünüz azından görmüşsünüzdür

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Orjinalliğe o kadar da takılmayın. Sonuçta plastik parça. Kaldı ki siz gözünüz gibi bakıyorsunuz malın teki geliyor vuruyor gidiyor ne orjinallik kalıyor ne bişey. O yüzden arabanın keyfini çıkarın, ben arabaın orjinalliğini koruyacağım diye uğraşmıyorum o bir araç bana hizmet için var. Benimle yaşamayacak. :) Ayna altı ledi yapınca daha da orjinal görünüyor araba :)

Bence bu görüntü gayet güzel :)

1VlQZA.jpg

LZWVRj.jpg

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle tabi bende çok dikkat etmem süslemeyi severim benim öyle çarptı koptu gibi derdim yok aman aman bişey değil ama gayet güzel görünüyor bende yapmayı düşünüyorum bakalım fırsat bulursak

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM' Alıntı:
Orjinalliğe o kadar da takılmayın. Sonuçta plastik parça. Kaldı ki siz gözünüz gibi bakıyorsunuz malın teki geliyor vuruyor gidiyor ne orjinallik kalıyor ne bişey. O yüzden arabanın keyfini çıkarın, ben arabaın orjinalliğini koruyacağım diye uğraşmıyorum o bir araç bana hizmet için var. Benimle yaşamayacak. :) Ayna altı ledi yapınca daha da orjinal görünüyor araba :)

Bence bu görüntü gayet güzel :)

1VlQZA.jpg

LZWVRj.jpg

Benim yaptığımda bunun aynısı ve süper oluyor geceleri herkese tavsiye ederim. Adana ve çevresinde ki forum üyelerine montaj konusunda hertürlü yardım da bulunabilirim.

HasanM' Alıntı:
Qfflline' Alıntı:
Ayna altı led derken ben tam gözümde canlandıramadım resim var mı acaba

Ayna altı led şöyle birşey. Ben tavan aydınlatmasından elektrik aldım. BCM soketten. Kumandadan açınca tavan lambalarıyla beraber yanıyor ve sonra onlar gibi kısılarak sönüyor. Nasıl yaptığım ile ilgili konu açmıştım. 
Ayna Altı Led

LZWqEb.jpg

r6obR1.jpg

vX70kz.jpg

ZMDAja.jpg

emrah28' Alıntı:
Benim araca da yaptım ayna altı ledi. Sinyallerin kablolarını bulabilirsek bende bağlamak istiyorum süper olur valla. Yapabilirseniz paylaşırsanız seviniriz valla

Ayna altı ledi yaptıktan sonra sinyal çok daha basit bir olay. Aliexpressten ayna altı için çift renkli yanan ledlerden aldım gelmesini bekliyorum. Beyaz ve sarı yanıyor. Sarıyı sinyallere beyazı yine ayna altı için kullanacağım. Ledlerim gelsin detaylı oalarak bilgilendirme yaparım.

Sinyal projenizi büyük sabırsızlıkla bekliyorum.

HasanM' Alıntı:
Qfflline' Alıntı:

Aynalara sinyal de ekleyeceğim kısmetse. BCM soketlerde 4 ve 5. soketlerde sinyallerin kabloları var. 
Ben o ledleri Perpa Ticaret Merkezinden aldım. Aldığım firmanın internet sitesi de var. 

Osram Modül Led

Sinyal soketlerini BCM resmi üzerinde gösterebilirmisiniz ya da 4 ve 5. soket dediğiz hangisi hangi renk sokette.