sol arka stop lambası sürekli patlıyor

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracın ( corsa c dizel ) sürekli olarak sol arka stopların ampulu patlıyor değiştirmeye bıktın o patlamaya bıkmadı :D benden baskada varmı acaba böyle sorunları olan arkadaşlar yada ne yapmam lazım tesekkür ederim

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
Bende ayda bir değiştiriyordum, yalnız değilsin merak etme. Son defasında gittiğim yeri değiştirdim, sanırım astrammm ustamında dediği gibi bu defa biraz daha kaliteli ampul takıldıki 2. ayı dolduruyoruz. (Artık bu cümleden sonra patlar:))

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde aracı çalıstırırken frene basmamayı deneyin

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar bugün iş çıkışı ilk işim kaliteli bir ampul alıp takmak olcak bakalım yine patlatıcakmı eğer patlatırsa rekor benim aracımda :D ayda 5 ampul :D

Goksad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Selam
Problem Ampul değil, Corsanın Stop ampüllerinin içine geçtiği yuvarlak plastik parçalar var ve onlar eriyerek ampüllerin üzerine yapışıyor ve patlaması sebeb veriyor. Benimde 2005 Corsa-C aracım var ve aynı problemi bende yaşadım. Yok ampül adi dediler. Frene fazla basıyosun dediler. Hepsi hikaye ; Sonuç olarak aracın 2 stobunuda gararti kapsamında Opele değiştirdim. Şuanda hiç bir sorun yaşamıyorum
Sendede aynı problem olabilir ampü değiştirmeyi bırak direk yetkili servise git

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Selam
Problem Ampul değil, Corsanın Stop ampüllerinin içine geçtiği yuvarlak plastik parçalar var ve onlar eriyerek ampüllerin üzerine yapışıyor ve patlaması sebeb veriyor. Benimde 2005 Corsa-C aracım var ve aynı problemi bende yaşadım. Yok ampül adi dediler. Frene fazla basıyosun dediler. Hepsi hikaye ; Sonuç olarak aracın 2 stobunuda gararti kapsamında Opele değiştirdim. Şuanda hiç bir sorun yaşamıyorum
Sendede aynı problem olabilir ampü değiştirmeyi bırak direk yetkili servise git

Tamam kardesim dediğini yapıcam ama benim araç garanti kapsamından çıktı söylediğin parçaları bulup değiştiricem. Teşekkürler :rock