Son Seyrettiğimiz Vizyon Filmler Ve Yorumlarimiz

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
hostel (otel) diye bir film [SIZE=-1]Quentin tarrantino filmi saw falan halt etmiş acayip bir filmdi ..
[/SIZE]

Öncelikle hoşgeldin Arif, yoktun bayaadır.Filmi midesi kaldırabilcekler izlesin, kasıyo bayaa...

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Öncelikle hoşgeldin Arif, yoktun bayaadır.Filmi midesi kaldırabilcekler izlesin, kasıyo bayaa...
saolasın erman abi okul başladı bartındayım şimdi evdi,faturalardı,arkadaşlardı derken baya oldu..filme gelince ben bile bazı sahnelerde gözümü kapadım o kadar yani :help:

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
BAYRAM TATİLİMDE BİRAZ FİLM İZLEDİM
HEMEN PAYLAŞALIM ..

CANAVAR EV ( ANİMASYON ) : KESİN SEYREDİN YAW BENIM ÇOK HOŞUMA GİTTİ.ÇOCUK FİLMİ EDASINDA OLSA DA GÜZEL BİR KORKU , AYNI ZAMANDA DA KOMİK ..BEN TAVSİYE EDERİM .

THREE : ADADA 3 KİŞİ NASIL YAŞAR NAPAR ? DÜZ MANTIK BİR FİLM..SEYREDİN BENCE ..CAN SIKINTINIZI ALIR...

SUPER EX GIRL FRIEND : HAHAHAHAH , SUPERMAN EDASINDA BİR KOMEDİ..İZLEYİNNN GÜLÜN :) KADINLARRRRRRRR AH ŞU KADINLAR :)

Son düzenleme:

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayram tatilinde Hokkabaz'a gitme fırsatı bulduk,

Cem Yılmaz'ın daha önceki filmleri gibi değil tabi, biraz dram katmaya çalışmış filme güzelde olmuş.. vizyondaki filmler arasından ilk tercihiniz bu olsun bence..

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silent Hill:

Play Station oyunundan uyarlanan film oldukça güzel başlıyor ancak yaratıkların ve kadınların bağırtıları abartılı...

Sonunu sinemadan çıkarken mırıldanan insanlardan duyduğum kadarıyla kimse anlamadı ama oldukça manidardı.

Eğer Nicole Kidman'ın, Diğerleri (The Others) filmini izlediyseniz; filmin sonu o filmle benzerlik teşkil ediyor...

Yarın Garez 2'yi yorumlayacağım.

Esen kalın :D

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
bayram tatilinde Hokkabaz'a gitme fırsatı bulduk,

Cem Yılmaz'ın daha önceki filmleri gibi değil tabi, biraz dram katmaya çalışmış filme güzelde olmuş.. vizyondaki filmler arasından ilk tercihiniz bu olsun bence..

kesinlikle katılmıyorum. ben şahsen cem yılmazın farklı türdeki denemesi olarak nitelendiriyor(ne gereği varsa) ve gerçekten komik bir film izlemek isteyenlere tavsiye etmiyorum. çok sıradan bir film gibi geldi bana. hikaye felan çok yavan. sadece cem ile mazhar alansonun canlardırdığı karakterler biraz ilginç. bi yerde filmi götüren mazhar alanson olmuş.özlem tekin ise becerememiş. nitekim seyirci sayısının beni haklı çıkaracağı kanaatindeyim. yine de görmek isteyenlere fazla beklenti içine girmemelerini tavsiye ederim. iyi seyirler...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınav filmine gittim on numara olmuş gitmenizi isterim çok güzel olmuş

indtop1oto6xu5.jpg
logodrehungom5.gif
10fastfuriousja7.jpg

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
milepo' Alıntı:
sınav filmine gittim on numara olmuş gitmenizi isterim çok güzel olmuş

dün SINAV filmine gitme fırsatı buldum.. beklediğimden çok daha kaliteli bir filmdi diyebilirim.. ayrıca hem komedi hem macera hemde dram türünde bir eser olmuş.. filmin sonu için tek yorumum "BENİ MAHVETTİ" olur galiba..

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verderveremem' Alıntı:
kesinlikle katılmıyorum. ben şahsen cem yılmazın farklı türdeki denemesi olarak nitelendiriyor(ne gereği varsa) ve gerçekten komik bir film izlemek isteyenlere tavsiye etmiyorum. çok sıradan bir film gibi geldi bana. hikaye felan çok yavan. sadece cem ile mazhar alansonun canlardırdığı karakterler biraz ilginç. bi yerde filmi götüren mazhar alanson olmuş.özlem tekin ise becerememiş. nitekim seyirci sayısının beni haklı çıkaracağı kanaatindeyim. yine de görmek isteyenlere fazla beklenti içine girmemelerini tavsiye ederim. iyi seyirler...

özlem tekin konusuna kesinlikle katılmıyorum. filmi götüren de mazhar alanson değil, hipnozu müteakıben vefat eden teyzedir bence :good:

C4TL4Xx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
özlem tekin konusuna kesinlikle katılmıyorum. filmi götüren de mazhar alanson değil, hipnozu müteakıben vefat eden teyzedir bence :good:
bencede teyze ve arabada çalan radyoda desdek vermiştir;)