Son Susturucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UMUT CENGİZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabama son susturucu almak ıstıyorum ama piyasada ozellikle remus ss sebring gibi markaların 200hpye kadar cıkabilen universal moddellerini turkiyede bulamadım!! bir tek hks nin bir susturucunu buldum universal onunda sekli cok hosuma gitmedi!! onerileriniz adresler numaralar internet siteleri her turlu bilgi ve yardıma acıgım!

UMUT CENGİZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizce sekil olarak nasıl olur ?????
hipowertitunidu2.jpg

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
UMUT CENGİZ' Alıntı:
sizce sekil olarak nasıl olur ?????
hipowertitunidu2.jpg

Bu model benim Corsa'da var, Bertone'ye gitmez.Bu modelin avantajı uzun yola falan çıkarken ağzına susturucusunu takıp rahat ediyosun...Bi de sesi baya güzel, tok bi ses veriyo. Bahsettiğin markaların son susturucuları İstanbul'da adım başı var, İzmir'de olmamasına şaşırdım doğrusu :confused:

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bnde de bertone war,bnde susturucu düşünom ama öle çok bir bütçe ayıramamm..bunların fiyatları nasıl izzmirdeee ,nerde bulunur sölermisinn ve bunun awantajı-dezawantajı nedirr

UMUT CENGİZ' Alıntı:
arabama son susturucu almak ıstıyorum ama piyasada ozellikle remus ss sebring gibi markaların 200hpye kadar cıkabilen universal moddellerini turkiyede bulamadım!! bir tek hks nin bir susturucunu buldum universal onunda sekli cok hosuma gitmedi!! onerileriniz adresler numaralar internet siteleri her turlu bilgi ve yardıma acıgım!

UMUT CENGİZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehe sanırım anlatamadım! izmirdede cok var sorun ss remus sebring gibi markaları bulmak deil! hata dısarda bile aramaya gerek yok bi suru site var nette! ama sorun şuki 200 hp yi kaldıracak egsoz yok!
mesela:http://www.tunersmarket.com/showProd.asp?ProdId=880 urunde altında yazdıgı gibi 70-150hp arası araslara uygun!! benım 200hp yazanını bulmam lasım ama bi turlu bulamıyorum!!

UMUT CENGİZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mematibaş' Alıntı:
hocam bnde de bertone war,bnde susturucu düşünom ama öle çok bir bütçe ayıramamm..bunların fiyatları nasıl izzmirdeee ,nerde bulunur sölermisinn ve bunun awantajı-dezawantajı nedirr
bende daha bulamadım bulunca soylicem! senın arabanın motoru ne ??

UMUT CENGİZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Bu model benim Corsa'da var, Bertone'ye gitmez.Bu modelin avantajı uzun yola falan çıkarken ağzına susturucusunu takıp rahat ediyosun...Bi de sesi baya güzel, tok bi ses veriyo. Bahsettiğin markaların son susturucuları İstanbul'da adım başı var, İzmir'de olmamasına şaşırdım doğrusu :confused:
neden gitmezki bertoneye :confused: :confused: :confused: ben ii bi secenek olarak goruyodum :sorry:

UMUT CENGİZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irmscher son susturucu kullanan varmı ??? sesi ve performansı konusunda bi bilgisi olan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...