sonunda 17'' jantla beraber lastik alıyorum

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamı aldığım ilk günden beri arabamda görmek istediğim ama askerlik falan filan derken alamadığım çelik jant ve lastikleri sonunda yarın alıyorum ama 17'' ince yanak lastikler olurmu bilmiyorum yarın gidicem bakıcam olmadı 16 alcam benm arabaya sizce nasıl jant gider ben 5 diş parlak jant istiyorum ama biliyosunuz astra g 4 bijon çok fazla çeşit yok inş. aradığımı bulurum 17 lastik yorarmı çok etkilermi aracı hiç bi bilgim yok bilgilendirirseniz beni memnun olurum.
istediğim jant bu tarz hatta bunun 4 bijonu olsa hiç kaçırmam :)
hitkosei_809MIS4.jpg

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun teşekkürler kaldırırmı benm araba böyle bi jantı ne dersiniz? lastiklerle ilgili hiç bi bilgim yok yarın ola hayrola sabırsızlıkla bekliyorum yarını resimlerini yarın atarım inş.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam 6kol yerine 5 kollu tercih ederdim.17"te güzel durabilir ama 16"te o kadar da estetik duramayacağı düşüncesindeyim...

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ava mtl03 modelinin aynısı bi ara bende cok baktım bu modellere ve cok yakısır

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonunda taktırdım jantlarımı ve yeni lastiklerimi 205 45 17 marshal lastik 17'' momo jant taktırdım toplam fiyatı 1750 tuttu bonusa 6 taksit yaptılar ben çok beğendim çok güzel durdu arabada. ilk gittiğimde bi jant beğendim karttan çektiler taktılar jantı son lastiği takıyolar arabaya son lastk olmadı jant fabrikadan farklı gelmiş pejo citroen içinmiş bijon aralıkları tutmadı istersen bekle yarın sabah getircekler arkadaşlar depodan dedi yada başka beğen dedi başka beğendim onuda taktılar ikisinide üstünde görünce arabanın bu daha çok hoşuma gitti siyah olan momo corse ilk aldığımdı ama olmadı iyikide olmamış bu daha güzel oldu bana göre.

ar0418.jpg

ar0417.jpg

ar0419.jpg

ar0413.jpg

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah olmadigi iyi olmus, yakismis güle güle kullan..