söyleyecek söz bulamıyorum

COMMODORE GS/E

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: selam arkadaşlar.geçtiğimiz pazar günü vectra mı bir tavanı hariç resmen nakış işler gibi çizmişler.söyleyecek söz bulamıyorum.hangi vicdanla yapıyorlar nasıl kıyıyorlar anlamıyorum... orjinal boyası ve orjinalliğinin gittiğine mi üzüleyim bu sıcakta arabasız kaldığıma mı üzüleyim bilemiyorum.iyi ki kasko var da yapılıyor tek tesellim o.:mad:

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun abi...Malesef var ülkemizde böyle tipler..Hayatlarında ne bir baltaya sap ne de bir mal sahibi olabilmişler...2-3 bira içince kendi ezikliğinin acısını senin benim arabamdan çıkartmaya çalışırlar..Allahlarından bulsunlar ne diyelim...

Ben söyleyecek bazı şeyler buluyorum,eminim sende buluyorsundur ama onların seviyesine düşmemek lazım...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi geçmiş olsun...Bizde aynı şeyi küçük çocuklardan çekiyoruz...Çocuk boyama kitabını çizer gibi çiziyor gözümüzün önünde arabayı...

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah cezasını verir kadeşim kim yaptıysa.sıkma canını.
geçmiş olsun bu arada...

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun bu tip olaylar maalesef bizim gibi geri kalmış ülkelerde oluyor cehalet mi desek kültürsüzlük mü desek ne desek bilemiyorum inşallah bunları yapanlar allahlarından bulurlar. bunu yaparken hiç düşünmüyorlar mı hangi emekle alındığını bu arabaların yada bunu yapan şeref....lerin hiç vicdanları yok

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun!Allah bu tip insanların cezalarını versin! gerçi bu varlıklara insan demek bile hataa!

newzot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun bu tiplerden heryerde war ama neden yaptıklarını amaçlarını hala çözemedim bunların

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

4 kişide bu tip demiş yazan şahsiyetsize tipine kamyon carpısacılar

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi bunlara o kadar güzel laflar edilirki... eline geçirsen o kadar güzel şeyler yapılırki....

geçmiş olsun, benimde başıma gelmişti bilirim o duyguyu ama sıkmamak lazım yapılıyor unutulup gidiyor...

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskısının malına zarar vererek zevk alan manyaklar var işte o araba nasıl alındı o yaptıgı cızıkler ıcın arabanın degerı ne kadar dusecek adamın umrunda degılkı