Sözde ermeni soykırımı...

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Sözde ermeni soykırımına inkar edenler için hazırlanan yasa tasarı fransız meclisince kabul edildi.:mad:

Toplum olarak kişisel anlamda yaptırım uygulamaya davet ediyorum herkesi.

Kendini uluslararası arenada güçlü gören milletlerin ,aynaya bakmadan başkalarının geçmişi hakkında nasıl yorumlar verip kararlar alabildiğini anlamak çokda güç değil.

İşte bunun için herşeyiyle kendine yetebilen büyük devlet olmalıyız.

Kendimizden başka dost yok...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan sonra renault citroen pegeout araçları benim için tamamen bitmiştir sadece bunlar değil bütün ürünleride tabi...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
... bundan sonra renault citroen pegeout araçları benim için tamamen bitmiştir sadece bunlar değil bütün ürünleride tabi...

Ford, Volvo, Mazda 'da alma kardeşim onlarda dizelde fransız motoru kullanıyor.. Total ve elf' de var tabi.. Haa bide annelerimize söyleyelim Tefal kullanmasınlar.. Polis amcalar da renolardan insin hyundai'ye devam..

2005' te de aynıları çok söylendi ama değişen bişey olmadı..

Bakalım hükümet boşu boşuna çok ciddi..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford, Volvo, Mazda 'da alma kardeşim onlarda dizelde fransız motoru kullanıyor.. Total ve elf' de var tabi.. Haa bide annelerimize söyleyelim Tefal kullanmasınlar.. Polis amcalar da renolardan insin hyundai'ye devam..
2005' te de aynıları çok söylendi ama değişen bişey olmadı..

Bakalım hükümet boşu boşuna çok ciddi..

biz bi yerden başlamazsak kullanacak malzeme zaten kalmayacak...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konu içeriği itibariyle çok sıkıcı, zaman zaman gerilimin yükselmesi çok doğal, o nedenle konunun kapanmaması için kullanılan kelimelerde (alenen küfür gibi) seçici olalım.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında ermeni soykırımını birçok avrupa ülkesi zamanında kabul etmişti ( almanya dahil :D ) ama fransa biraz ileri gitti. Adamlar resmen özgürlükleri kısıtladılar. İleri demokrasinin b*kunu çıkardılar :D Tabi aslında bu fransa hükümetinin seçimde ermenilerin oyunu alabilmek için düzenlediği bi tezgah. Yoksa kimse durduk yere Türkiye yi kızdırmak istemez.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zaten araba yapmayı beceremiyorlardı :D

Dua edin Almanya böyle bi olaya destek vermesin yoksa binilecek araba kalmaz :D:D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konu güncel bir konu lakin, ülkeyi temsil eden meclisin aldığı karar sonucu dahi olsa bir millete şerefsiz demeye kimsenin hakkı yoktur. Ülke meclisinin verdiği kararlar sonucu o ülkenin milletini hakarette bulunmayınız.

Forumda siyasi konular yasak olmasına rağmen, sadece bu tür mesajları temizleyip, güncel bir konu olmasından dolayı açık bırakıyorum. Konunun açık kalması için, fikirlerinizi belirtirken biraz daha sakin olmanızı rica ediyorum.