Spacer taksam ne gibi zararlari vardir???

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bildiginiz uzere aracima jant aldim fakat ofseti tam olmadi jantlar biraz camurlugun icinde kaldi bu yuzden 10mm lik spacer alsam mi diye dusunuyorum. spacer takmanin ne gibi zararlari vardir? ayrica jantlarim 5x108 araya spacer takarak 5x110 yapmak mumkun mu?? bilgi veren herkese simdiden tesekkurler...

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem konu güncel olsun hem bir kaç şey ekleyiyim. istediğin bijonu istediğin aralığa çevirebilirsin. orjinal fabrikasyonlar var ama pahalı. yaptıracaksan titanyum yada kaliteli çelikten yaptır Allah muafaza koparsa yalan oluruz

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben herhangi bir zararını görmedim.Tek sorun, belli aralıklar ile bir kaç kez rot ayarı yaptırıyosun.Bir kerede oturmuyor çünkü.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem konu güncel olsun hem bir kaç şey ekleyiyim. istediğin bijonu istediğin aralığa çevirebilirsin. orjinal fabrikasyonlar var ama pahalı. yaptıracaksan titanyum yada kaliteli çelikten yaptır Allah muafaza koparsa yalan oluruz
kimler yapar ki bunu? 10 mm lik yaptirsam fiyatlari ne kadar bilginiz var mi? titanyum pahali bi malzeme o yuzden biraz pahaliya gelir galiba :)

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibinden comda görmüştüm bir ilan. tornacılar yapıyor. diğer adı flaş

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0.8mm lik ecenlerde bi sitede gördüm hesaplıda bişeydi bende düşünüyorum herhalde sahibinden.com daydı tekrar arayacagım

spacer taktıktan sonra ujun bujide takmak gerekiyo fiyatları pahalı değil. ama nasıl güvenicez düşündürüyor insanı

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ebay de H&R spacer buldum. fiyati da cok pahali degil. H&R olunca heralde guvenilir olur di mi? vectra larin orjinal jantlarinin offsetleri 37-41 arasi diye biliyorum benim jantin offseti 48 o yuzden 10mm lik istiyorum yani offset 38 olacak heralde uzun bijon takmaya falan gerek kalmaz di mi?