spor 2 kapılı araç tavsiyesi

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu opc'yi sattığımdan beri derin derin,her gece 2 ye 3 e kadar araştırıyorum..
Sıfır mı olacak ikinci el mi bu önemli..
Bir kere bu ülkede ne M3 alınır,ne de S2000. Gelir durumunuzu bilemem,ancak ayda 30 bin TL gelir bile olsa yazık günah benzine verilen paraya. C180'den gına geldi hergün benzin koymaktan.. RX8 düşündüm , iyi ki vazgeçmişim.. 14-15 ortalama gören bir araç.

Corsa opc bu listedeki en mantıklı seçenek.Performans/fiyat ve yakıt açısından.. Bunun dışında dizel araçlara yönelin derim. Seat Leon FR TDi mesela.. Veya Renault Megane Coupe DCi... 2. el olursa Astra GTC CDTi.. Başka öneri olarak Polo GTi (performans istiyorsanız tabi),cabrio olsun derseniz 2011 veya 2012 Megane Cabrio , veya Astra TT... Astra TT yerine Megane'i dizel oldugu için tercih ederim. Cabrio olacaksa EOS hariç- Peugeot 308CC de olabilir.Veya alın yepyeni bir Astra J.

Denizlideki 20 ER plaka arkadaşım.. Düşünüyorsanız çok temiz araçtır ancak fiyatta uçmuş. Sıfır opc ile aynı fiyatı yazmış neredeyse.. 49 bini görünce birkaç kez gözümü ovuşturdum yanlış mı görüyorum diye.

Bunlar dışında,sıra dışı olmak isterim diyorsan Alfa Romeo MiTo Quadrofoglio Verde veya Skoda Fabia RS. İnternette 2010 Mazda MX5 var 55 - 60 bin TL ye o da S2000 yerine çok iyi bir alternatif.

E46ymış, S2000miş, Bertone'ymiş ben olsam bunlara hiç girmezdim. Yıl 2012 oldu artık geçti onların devri bence...

Şu an ciddi ciddi Megane düşünüyorum bıktım çünkü son birkaç haftadır acayip sıkıştım benzin parası vermekten..

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.el dizel giulietta bakın derim ben 2 kapılı olmasa da gayet hoş bence farklı bir araç