Spor Yay & Spor Amortisör & Coilover

oastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar ben astra g için 3.5cm yay arıyorum sizler ne önerirsiniz özellikle deneyimli arkadaşlara ricadır...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar spor yay takarsanız araca eğer akartisör kulalerini tornalatıp yayboyuyla aynı hale gettirin.çünkü
araçta aşırı sallanmaya neden olacak aarcınız yol tutuşu artabilir ama güvenliği zayıflar bilginiz olsun
aracınızda ses şikayetide varsa ulaşın ücretsiz tesip yapalım

kazanova11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende astra h 'a eibach 50mm yaya attım gerçketen görünüş tuutş ve manevra manyak oldu ancak (yaklaşık 6 aydır kullanıyrm) son zmanalrda ön düzendenmi veya yürüyen aksamdan tam anlaşılmıyor ve çok rahatsız etmeye başladı.. serviste aracın alt kısmına filan baktılar sıktılar bi kaç yeri ama yine anı... önerisi olan var mı?? Amortisorler orjinal...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende astra h 'a eibach 50mm yaya attım gerçketen görünüş tuutş ve manevra manyak oldu ancak (yaklaşık 6 aydır kullanıyrm) son zmanalrda ön düzendenmi veya yürüyen aksamdan tam anlaşılmıyor ve çok rahatsız etmeye başladı.. serviste aracın alt kısmına filan baktılar sıktılar bi kaç yeri ama yine anı... önerisi olan var mı?? Amortisorler orjinal...

Sadece yay değişimi pek sağlıklı değil, mümkünse spor amortisör ile birlikte yapılmasında fayda var, hele ki 50mm gibi bir alçalma söz konusuysa.Aracınızdan ses gelmesi gayet normal.Orijinal amortisörleriniz orijinal yaylarla uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmış, siz ise orijinal yayları kısaları ile değiştirmizsiniz, doğal olarak amortisörde boşluk oluşmuş.

kazanova11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkaşalar yardım.. Astra H aracıma eibach 50mm yay attım ancak amortisor orjinal old. butun tümsekler oldugu giibi içerde.. uyugn fiyatlı ne alabilirm amortisör.. Monore diyolar ama o normal bi amortisör değil mi??

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h ye 3.5 lik yay taksam acaba amortisor degisi mi de gerekir mi ve de yol tutusu artar mi acaba ...sitede satilik takim var da onlara talip olacagim... ama ben anlamam pek o yuzden soruyorum...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlarım abilerim arabamı alçaltmak istiyorum amaç sadece görüntü değil viraj kabiliyeti sizler ne önerirsiniz aklımdan gsi (c kasa) amortisör ve süspansiyon takımını takmak geçiyor (opel corsa c 1.2 aracım var) sizce ne yapmalıyım uygulayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

movistar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused: :confused: slm bende 94 gsi var benim sorunum arac yolda cok geziyor gitmediğim rotbalanscı kalmadı arac orj kazasız 205/50/16 cant var helezonlardan 1 bakla aldırdım yine aynı ön düzen yeni ama cözüm bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com

Hoşgeldin;
Öncelikle kurallarımızı gözden geçirmeni rica ediyorum. Mesaj yazmdan önce tanıtımda bulunursan sevinirim.

Tanıtım formatı için;

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=1198
17- İmza alanında gerçek ad ve soyadlarını belirtmeyen üyeler öncelikle uyarılacaktır. Aksi durumun devamında üyelik ihraç edilecektir.

22- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.