sport modu

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracı aldım, bizim petrole gitmek için otobanı kullanmak lazım, otobana çıktım 70le falan gidiyorum, meraktan bi bastım sporta birazda gaz pedalıyla destekledim, anlık tüketim 39.9 gösteriyodu hemen geri çektim :D
petrole gıdıyorsun yakıttan mı korktun yahu bas sonuna kadar :p

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petrole gıdıyorsun yakıttan mı korktun yahu bas sonuna kadar :p

abi daha sıfır araç :D bekaretini hemen bozmak istemedim, şöyle bi 1000 km yi falan devirsin, uzun yol yapıp gelicem motorun alışması için. sonra bi bakalm kaç gidicek :D daha erken arabanın fotograflarını koydum üye otomobilleri bölümünde, "FL 100 Fotoğrafları ;)" başlığı altında dikkat edersen daha 650 km de :D

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi daha sıfır araç :D bekaretini hemen bozmak istemedim, şöyle bi 1000 km yi falan devirsin, uzun yol yapıp gelicem motorun alışması için. sonra bi bakalm kaç gidicek :D daha erken arabanın fotograflarını koydum üye otomobilleri bölümünde, "FL 100 Fotoğrafları ;)" başlığı altında dikkat edersen daha 650 km de :D
tamam kardesım gule gule kullan aracı :)

Yasmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J var bende ve S tuşu yok. En dandik arabalarda bile var. Araba normalde gittiğinden daha yüksek devirde gider basitçe bir küçük viteste gider. Özellikle yokuşlarda çok işer yarıyor. Astra J lerde 3 ay beklemeyi göze alırsanız ek olarak takılabiliyor fazladan özelliklerle birlikte. Açıkçası aracı aldığımdan beri bu durumu kınıyorum. Mecbur -+ kendim değiştiriyorum vitesi ayrıca vites manuel geçiş tepkisi çok kötü jeton düşmüyor.

Çekiş kontrolünü kapatınca kalkışları iyileşiyor kuru havalarda çekiş kontrolünü genel olarak kapatıyorum araç daha güzel gidiyor.

Son düzenleme:

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J var bende ve S tuşu yok. En dandik arabalarda bile var. Araba normalde gittiğinden daha yüksek devirde gider basitçe bir küçük viteste gider. Özellikle yokuşlarda çok işer yarıyor. Astra J lerde 3 ay beklemeyi göze alırsanız ek olarak takılabiliyor fazladan özelliklerle birlikte. Açıkçası aracı aldığımdan beri bu durumu kınıyorum. Mecbur -+ kendim değiştiriyorum vitesi ayrıca vites manuel geçiş tepkisi çok kötü jeton düşmüyor.

Çekiş kontrolünü kapatınca kalkışları iyileşiyor kuru havalarda çekiş kontrolünü genel olarak kapatıyorum araç daha güzel gidiyor.

Flexride opsiyon seçenek şimdi 2700 Tl bende var memnunum gayet başarılı.

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar slm benim arabamdada sport tuşu var fakat bastığım zaman devri sonlamasamda daha seri oluyor yani gaza yine aynı seviyede yükleniyorum ama sportta daha atak sport mod arabamda ne gibi değişiklikler yapıyor beygiriyle filanmı oynuyor :)

Son düzenleme:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet dogrudur...o tus o minicik tus benim zafiyi saha kaldiriyor zapdedemiyorum :D

ya senin zafi görsel olarak benide şaha kaldırıyor.
yurt dışında bunların piyasası nedir
bi akrabam hollanda da araç arıyor. bende opc zafira tavsiye ettim.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astra j de sport tuşu yok. ama zaten gerek te yok s tuşu olmadan gaz pedalına yüklenmek tehlike arzediyor. birde s tuşu falan olsa sanırım kanatlanıp havaya kalkar:D