spoyler

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
arkadaslar corsa c için spoyler begendım bu ince tavandan duz gelen modelden arabanın orjınal rengıyle boyalı hali 150 lira dediler fıyatı uygunmudur danısmak ıstedım sıtede o spoylerı kullanan arkadaslar wardı aldıkları fıyata göre degerlendırme yaparlarsa memnun olurum sımdıden tesekkurler : )

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatı bence boyalı şekilde uygun (tuninig sitelerine bakınca)ama ben bu spoylerlerin önden çekişli arabalara değilde arkadan çekişli arabalara takılması gerektiğini düşünüyorum.Birde bu sonradan takma solmuş spoylerleri gördüğümde gıcık oluyorum sökesim geliyor.Zevk meselesi nediyelim.

52 AY 370

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

Valla benım spoyler bu arkadaşım bı bak yani bunuda ben 150'lıye almışdım (boyalı) şimdide 150'lıymış iyi gibi bence corsa c 'ye en iyi bu spoyler yakışıyoo..

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
ayneen bu işte erdi kardeş bnde ztn snın arabada gorunce baya hosuma gıttı cok guzel durmus snın arabada : )

özdemir kardeş o parca orjınalın parcanın baska bı fırmanın yaptıgı bı ürün orjinaliyle birebir yanı o yuzden sırıtma gibi bi durum olmuyo

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cem bendekide aynı spoylerden bence gayet uygun fiyat takdır yani...

volkanhitay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cem arkadaşım bende aynı spoylerden kullanıyorum ankara'da finspeed'te yaptırdım nakit 90 ytl'ye mal olmuştu ve çok da memnunum bi şekilde burdan tanıdıkla falan göndertmeni tavsiye ederim. Aman sakın 150 ytl falan verme parana yazık zaten zor bulunuyo melet....

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
cok saolun sızler olmasanız 150 lıraya gıdıp alıcaktımmmmm cok saolun sımdı bıraz daha arastırıyımmm olmazsa ankaradan bırılerını bulmaya calısıcaam

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara çokkaş oto.. yer şaşmaz sanaii.. modelleri bulabilirsin.. olmadı proshop var.. ankarada daha kolay bulursun aradığını..

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
ankaraya gelmem mumkun dııl ama hayır sever bı arkadasımız cıkarda yollarsa bna supper olur : )