sprey boyayla araba boyuyan serseriler

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracıma da daha 10 günlükken metal talaşı gelmiş. Nasıl olduysa boyaya yapışmış, paslanmaya başlamış. bikaç günde arabanın rengi taksi sarısına dönmeye başladı.
Pasta cilayla çıkardık allahtan, ama 10 günlük arabama daha 1000 km ye gelmeden böyle bişey olması moral bozucuydu. Nedeni belli değil, yapan belli değil. Metal talaşı, hurda taşıyan bi tırdan olabilir diyolar.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracıma da daha 10 günlükken metal talaşı gelmiş. Nasıl olduysa boyaya yapışmış, paslanmaya başlamış. bikaç günde arabanın rengi taksi sarısına dönmeye başladı.
Pasta cilayla çıkardık allahtan, ama 10 günlük arabama daha 1000 km ye gelmeden böyle bişey olması moral bozucuydu. Nedeni belli değil, yapan belli değil. Metal talaşı, hurda taşıyan bi tırdan olabilir diyolar.

Eğer araca yakın bir yerde yada balkonda spiralle metal kestilerse, ordan da uçmuş olabilir, boyaya yapıştıysa kesin spiral tozudur çünkü çok sıcak oluyor.

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim hiç başıma gelmedi.ama merak ediyorum.

araba boyuyan manyaklar var.ne zevk alıyorlar bilmiyorum.sprey boya malum ucuz birşey çoluk çoçuk rahatça alıyor.geçen gün gördüm adamın yeni arabasının arkasına logosuna sprey boyayla çizgi çekmişler.

böyle bir şey tinerle kalkmaz.peki nasıl kaldırılır ?

İnşallah benim yada başkasının aracına böyle bir şey yapan birisini iş başında yakalamam. Yoksa ben çekerim o çizgiyi bitaraflarına.....