Stepnesi Çelik olanlar Dikkat

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün face de biri vardı, orjinal ilk yardım çantası, paspas, bijon kapakları, Yangın tüpü vs satıyor. Tabi arkadaş çıkmacı olabilir, birşey diyemem. Ama öteki türlü, ya sattığı aracın malzemelerini vermedi satıyor, yada böyle bir servis gibi bir yerde çalışıyor felan filan. Tabi biz hüsnüzan edip, çıkmacı olduğunu varsayıyoruz.

Birde bu konu açılınca arkadaşım anlattı, aracı ile özel servise gitmiş, tabi koskoca servis diyerek aracını kitlememiş, bir şeyler sormak için ofise girip çıkmış. Döndüğünde aracın arka kafalıklarından biri yokmuş. Firma üstlenmemiş, kafalığın parça fiyatı ise 400TL. Neyseki bir çıkmacıdan bulup hesaplı takmış yerine.

göksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu güzel olmuş ve çok doğru diyorsunuz,benimde eski aracım olan hyundai de ufak bir kaza sonucu pendikte yetkili servise bırakmıştım,aracımda gerçek güderi silme bezi vardı ve belki inanmayacaksınız ama 2 tane 100w beyaz normal halojen ampul takılıydı ve 2 side sağlamdı ama servisten aracı haftasonu öğlen aldım,araba tertemiz tabi vede gündüz vakti ışık açmadık,gece ilk kullandığım zamana kadar farketmemiştim bir baktım farların biri sarı diğeri beyaz yanıyor,yuh dedim ya ve arabayı yıkattım kurulayacağım ara tara bez yok,o gün bugündür alet çantamda var ama kilitli ve servise bırakırken hep kilitlerim,alırken a dan z ye herşeyini kontrol ederim,namussuz insan çok gerçekten...

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim gittiğim bir OPEL yetkili servisinde müşteri bekleme salonunda monitör vardı ve servis bölümündeki aracınızı canlı canlı izleyebiliyordunuz. Hatta bazı VW yetkili servislerinde müşteri bekleme salonunun bir camı direkt servise bakıyor ve aracınızı görebiliyorsunuz. Hatta bu sayede servis çalışanları kapıları bile sert kapatamıyorlar. Bu, mükemmel bir olay bence.

En son gittiğim Opel yetkili servisi Malatya'daki idi (sanırım bu konuda bahsedilen olay orada geçti) 1 ay önce gittim, bekleme salonunda servisi gösteren kamera yoktu ve servis kısmı da görünmüyordu.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim gittiğim bir OPEL yetkili servisinde müşteri bekleme salonunda monitör vardı ve servis bölümündeki aracınızı canlı canlı izleyebiliyordunuz. Hatta bazı VW yetkili servislerinde müşteri bekleme salonunun bir camı direkt servise bakıyor ve aracınızı görebiliyorsunuz. Hatta bu sayede servis çalışanları kapıları bile sert kapatamıyorlar. Bu, mükemmel bir olay bence.

En son gittiğim Opel yetkili servisi Malatya'daki idi (sanırım bu konuda bahsedilen olay orada geçti) 1 ay önce gittim, bekleme salonunda servisi gösteren kamera yoktu ve servis kısmı da görünmüyordu.

Onarım sırasında arabaya yapılan işlemi göremeyeceksem neyleyim öyle servisi ben, usta bişeyler yaparken kafayı sokmak gibisi yok :)

mismis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Hırsıza Beyler Borçludur" ata sözü. Adam kafaya koymuşsa ne eder eder bir pundunu bulur. Bende arabanın başındaydım. İş bitti. Abi birde yıkatayım öyle teslim edelim. Dediler. Siz buyurun bi çay için dediler. Yok bende mi beraberinde geleceğim diyeceksin. Gitti 1 saatte gelmedi. Abi yıkamacı yemeğe çıkmıştı onu bekledim, mazeretini gösterdi. Ne yapalım, daha önce böyle bir şey yaşamadık ki. Bütün insanları da aynı kefeye koymak da, herkesi hırsızmış gibi görmek de, diğer dürüst esnaflara da haksızlık yapmış olmaz mıyız. Ne yapalım sağlık olsun. Biz değil onlar hesabını versinler.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Hırsıza Beyler Borçludur" ata sözü. Adam kafaya koymuşsa ne eder eder bir pundunu bulur. Bende arabanın başındaydım. İş bitti. Abi birde yıkatayım öyle teslim edelim. Dediler. Siz buyurun bi çay için dediler. Yok bende mi beraberinde geleceğim diyeceksin. Gitti 1 saatte gelmedi. Abi yıkamacı yemeğe çıkmıştı onu bekledim, mazeretini gösterdi. Ne yapalım, daha önce böyle bir şey yaşamadık ki. Bütün insanları da aynı kefeye koymak da, herkesi hırsızmış gibi görmek de, diğer dürüst esnaflara da haksızlık yapmış olmaz mıyız. Ne yapalım sağlık olsun. Biz değil onlar hesabını versinler.

Malatya'nın neresindesin abi ne iş yapıyorsun?