Stop stop stop

alpygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bi sorunum var ama 96 b 1.6 vectram var aracim benzinde 4. Yada 5. Viteste gaz yemiyor sonrada stop ediyor hatta şöyle anlatayim aracim 100-110 u gectikten sonra yapiyor. Stop ediyor yolda giderken kontak kapat ac yapıyorum calismiyor. Iyice durduktan sonra ilk marsta yada 2. Marsta kesin calisiyor egzozdan patlama geliyor o sirada bu konuda fikriniz varmi acaba. Krank devir sensörü, bujilerin hepsi , baskı balata degisti en son

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam geçmiş olsun gaz yemiyor ise gaz pedalı sıkıntı olabilir yada boğaz kelebeğini temizletebilirsin

alpygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 3. Vitese kadar sıkıntı yok gayet atak sehir içinde 4e pek cikmiyorum zaten ama cevre yoluna cikiyorum 4 . 5 derken boguk bi ses geliyo basiyorum basiyorum devir yukselmiyor bile zaten o olaydan sonra pedaldan ayagimi cektikten sonra devir 0a kadar düşüp stop ediyor bir turlu çözüm bulamadim bu soruna

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tamam hocam gaz yemediği için ilk önce boğaz kelebeğini temizletin olmazsa gaz kelebeği aklıma geliyor

alpygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamdir gidip baktirayim bilgi vereyim tekrardan teşekkür ederim

Metehantiyerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Stop etme ondan olmayabilir

• Beğen
Tepkiler: alpygt

alpygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galiba degil sarsıntılı calismaya basladı oksijen sensorunden sonra rolantidede oynama var. Bogaz kelebegi ile enjektorlere baktiracagim şimdide

alpygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam hocam gaz yemediği için ilk önce boğaz kelebeğini temizletin olmazsa gaz kelebeği aklıma geliyor
Merhabalar bugun bogaz kelebegi, egr temizlendi enjektorler kontrol edildi herneyse sanayiden ciktim bi yere ugradm yarim saat sonra ciktim calistirdim gayet normal 200 metre sonra sarsildi stop etti yine bununla nasil baş edecegim sorunu bir turlu bulamadik