su alan opel corsa

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım bı arkadaşım opel corsa aldı burdan bırınden almıştık.. araba tam bır garaj arabası yanı maşallah :) yanı yagmur çamur hıç dayanmıyo.. şıddetlı yagmurda sol arka koltugun onu su dolmuş oluyor.. benzer bı durumdan şıkayetcı arkadaşlar varsa ve çözumunu buldularsa bıldırmelerını rıca ederım.. tşk ederım:)

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben eski corsamı 98 gls şantiyede heryere sokardım yağmur çamurda..diğer arabaların şanzımanları çamur dolarken benimki sorunsuz gider ve keçi die isim takmıştım:)

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşırdım açıkcası,arkadaşlar keçi gibi doğrudur ama gidipde erciyes e çıkarmayın opellerinizi..:)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Islak yerleri kurutup lokal olarak şüphelendiğiniz yerlere su dökün , gerekirse yıkamacıya gidip komple su tutturun.Arabanın içinden iyice incelemek lazım suyun nereden geldiğini.Cam fitili yada kapı fitili bile sebep olabilir.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
açıcak bi durum yok arabanın altında nakliye esnasında kullanılan delikler var..bunlar plastik tapalarla kaptılır..

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kronik problem galiba.... Benim araçta geçen yıl başıma geldii.. Hatta bu forumda başına gelen 3-4 kişi var. forumda arama yaparsan bulabilirsin...

YETKİLİ SERVİSTE Ön göğüsü tamamen söküp olabilecek yerleri slikonladılar.. Şükürler olsun problem yok.. Servis alarm için delinen küçük bir deliğin kapatılmamış olduğunu sölediler ve önden giren su arka koltuğa kadar gidiyordu.. At içine balık yaşasın o kadar çoktu su :) yaniiiiii önden pedalların altında su girebilir ve arkaya kadar ulaşabilir... ona göre kontrol ederken ön göğüs ve pedal altlarınıda kontrol et ;)

cagri.akyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..ayni sorunu yakin zamanda yaşadim..aracim corsa c...kronik sorun...serwisim çözdü olayi...sileceklerin altindaki hawalandirmaya giren su en ufak delik bulsa dahi aracin altina sizabiliyor..sis farlarimin kablosu için açilan delikten bile aracim göle dönmüştü....sileceklerin altindaki kanallardan muhtemelen senin sorunun...