subwoofer seçimi

byroqqo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ses den anlayanların 2 si arasında seçim yapmasını istiyorum amfim jameson usa 750 subwoofer olarak da

PIOneER TS-W310D4 1400 WATT 400 RMS

BOSCHMANN AZX-10 1200W PEAK-600W RMS

siz olsanız hangisini alırdınız hangisi daha kaliteli ses verir.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki Pıoneer...Boschmann ı pek tavsiye etmem.Her nekadar RMS değeri yüksek gözüksede pıoneer ın verdiği tok sesi vermiyor.Boschman bası dalgalı dağıtıyor.Tabiki bu benim yorumum.İmkanın varsa her ikisinide dene.

pioneer%20ts-W310D4.jpg

[

byroqqo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imkan olsa dediğiniz gibi denerim. O yüzden konuyu buraya açtım elbet ikisinide dinleyen birileri vardır. Tercihiniz için teşekkür ederim dediklerinizi dikkate alacağım.

byroqqo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu qünceldir.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tercihin ölçülü kabinler olsun.Bahsi geçen kabinler bence çok küçük sadece görsel amaçlı bence.Tam performans alamazsın.Bu tarz kabinleri tercih et.
images

byroqqo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal kabin kullandığım zaman yer sıkıntım doğuyor.Özel bi dizaynla en az ses kaybı yapacağım ürün pioneer gibi gözüküyor...Kapasitör takmamın bi faydası olur mu acaba.2 faradların fiyatları uygun.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hicbir kabin orjinal kabinin verdigi rezolansi vermez. bu tur bass kutularinda litre cok ama cok önemidir. hacimdeki en ufak bir degisim, hatta port cikisinin gerektiginden daha kucuk ve buyuk olmasi sesi öyle bir degistirirki hic tat ve zevk vermez. bass sesi alirmisiniz? evet ama orjinal kabinin yerini hicbir sey tutmaz. bu arada marka olarak punch tercihimdir. yada kicker.

byroqqo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz markalar harbi markalar ve fiyatlarıda çok yüksek. 2. elini almam sıfırınıda alamam.Pioneer alacağım. kabin işine qelince orjinal kullanamam bagajda yer kalmıyor.Özel bişi yaptırmak lazım aşağı yukarı ses de kaymalar olacak onada katlanacaz.