suistimallik

VSS-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepimizin basından geciyor - arabayla yolda bir yerde takılırken, ya cicek satıcıları gelir, yahutta camları silmeye kalkanlar - ama dünki haberlerde bu kadarıda artık "yuh" dedirtcek tarafından...Adam bacagını saklayıp, kesilmis bacak numarasıyla para dileniyor - adam, benden, sizlerden daha saglıklı. Arabayla cogumuz gün ve gün böyle seylerle karsılastıgımız icin bunu buraya vermeyi düsündüm: http://video.milliyet.com.tr/default.asp?kanal=1&id=1935&tarih=2006/12/22&get=22.12.2006

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lütfen bu tip duygu sömürücülerine karşı dikkatli olalım 1milyondan ne olcak diye düşünmemek lazım bu toplumsal bir sorunumuz yolda önümüze geçip yol kesenler(özellikle yanında bayan biri warsa)....

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla dün haberlerde seyrettim ve koptum resmen :kop: (sinirimden tabi )

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Evet ben de izledim o haberi;adam hem duygu sömürüsü yapıyo hem de kameramanın üzerine yürüyo,bi de utanmadan küfür ediyo şer.....siz :mad: :mad: :mad:

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi olay böyle olunca gerçek ihtiyaçlı onanıda ayırt etmek çok zorlaşıyor.ve hayır yapmak istediğinizde kafamız karışıyor acaba ihtiyaçlı mı yoksa üçkağıtçı mı

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha geçen gün başımdan geçen olayı anlatıyim ataköyden e-5 e baglanan yolda kenarda bi boyacı cocuk gördüm kutusu dagatmış boyalar yere saçılmış çok üzüldüm ufacık cocugun ekmek teknesi gitti die durcak pozisyonum yoktu trafik açıldı para weremedim çok üzüldüm aradan 3 gün geçti bizim eleman üst tarafda duruo :) inanamadım dümen gene aynı kırık boya sandıgı boyalar yerde kırılmış bu seferde durcaktım ama döwmek için insanları nerden wurcaklarını iyi biliolar şerefsizler baksanız senden benden daha zengindirler

onurek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh artık.