Sunroof

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş kaça nerede yaptırdın garantisi varmı yapan kişinin adresini verir misin bi de ben bakayım nasıl yapıyorlar. Özel mesaj atarsan sevinirim. Hayırlı olsun harika olmuş.:good:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
konunu basinda var her ayrintili bilgi :D

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler yaza doğru düşünüyorum bakalım hayırlısı...

mahsul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suleymandemiryurek.com
Sonradan Sunroof takma!!!

Selamün Aleyküm

Arkadaşlar ben arabama sunroof taktırmak istiyorum.ama sonradan takılan sunrooflar su kaçırıyor falan die duydum.ben zaten taktırırsam kesinlikle yetkili servisinde taktırırım.acaba gerçekten su kaçırırmı?birde sunrooflar 1000 ytl diye öğrendim.doğrumu?

mustafa_sahin_93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı doğru duymuşsun tabi daha ucuzlarıda var.ama ne kadar sağlıklı tartışılır.bide bu sunroofların eloktronik,mekanik gibi çeşitleri var.bildiğim kadarıyla elektronik sunrooflarda sorun çıkmıyor.mekaniklerde ise zamanla su kaçırma olayı yaşanıyor.

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben de taktırmak istiorum vectrama ama sanmam su kaçırdığını orjinaller de öyle taklıo pek fark yok bi de yetkili serwis işinin ehli ustalar yapınca korkmam...1000 ila 3600ytl arası diye duydum en son ...yeni şeyler olursa haberim olsun sunroof hakkında...

mahsul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
yaw ben yetkili servise daha sormadım.ama netten aldığım bilgiler,sonradan sunroof takmalarda su kaçırılıyomuş.BEN YARIN YETKİLİ SERVİSLE GÖRÜŞCEM.bakalım ne diycekler?

mahsul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
crazy_pistols' Alıntı:
walla ben de taktırmak istiorum vectrama ama sanmam su kaçırdığını orjinaller de öyle taklıo pek fark yok bi de yetkili serwis işinin ehli ustalar yapınca korkmam...1000 ila 3600ytl arası diye duydum en son ...yeni şeyler olursa haberim olsun sunroof hakkında...

okey:)