Sunroof

mehmetyazgan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR 2006 ASTRA H SUNROOFLU ALDIĞIM GÜNDEN BERİ SUNROOFUNDAN TIKIRDI GELİYOR 4-5 İLDEKİ SERVİSLERE GÖSTERDİM Bİ ÇARE BULAMADILAR SÖKELİM DİYORLAR KOMPLE BENDE GÜVENEMİYORUM SERVİSLERE SÖKÜNCE TAKAMAZLAR TAM RANDIMAN VERMEZ DİYE KORKUYORUM NE YAPMALIYIM ACABA:help:

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmetyazgan' Alıntı:
ARKADAŞLAR 2006 ASTRA H SUNROOFLU ALDIĞIM GÜNDEN BERİ SUNROOFUNDAN TIKIRDI GELİYOR 4-5 İLDEKİ SERVİSLERE GÖSTERDİM Bİ ÇARE BULAMADILAR SÖKELİM DİYORLAR KOMPLE BENDE GÜVENEMİYORUM SERVİSLERE SÖKÜNCE TAKAMAZLAR TAM RANDIMAN VERMEZ DİYE KORKUYORUM NE YAPMALIYIM ACABA:help:

Tıkırtıya katlan sakın elletme ;)

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmetyazgan' Alıntı:
kardeş nıye guvenmıyorsun ki işin ehlıne bırak yapar

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl bi tıkırtı kardeş videosunu çekte bakalım:D bende sunrof var serviste bi sprey var sıkınca bişe kalmadı .sıcak soğuk farklılıkların ta hafif gıcırtı olabilir bu bence normal sonuçta tavanda açılır bi cam var ve araç hareket ediyor dime:)torpidodaki bozuk para bile tıkırtı yapınca insan huylanıyor ,bu opel sahiplerine özgümüdür yoksa araç harbi çokmu sessizde en ufak şey duyuluyormu anlamadım.

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben arabayı alırken sunrooflu çok istedim vazgeçirdiler çok gıcırtı yapıyor diye...

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok gıcık bir ses çıkartır,benimkini odak 5 dak da yaptı.servis kalitesi süper

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
keşke benmkinde de olsada yapsa:)9 ama bildiğim kadarıyla aralarına kayganlaştıran ve sesi kesen bi spreyle yapabiliyorlar o sesi