Sunroofu kumanda ile kapatabilir miyiz?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşda 2006 megane var kumandaya basılı tutunca bizim opeller gibi tüm camlar kapanıyor ve sunroofu da kapanıyor..Benim araçta sunroof kumanda ile kapanmıyor...Dalga geçiyorlar:) ..bende sizin iç stor perde ellle kapanıyor.benim perde elektrikli diyip karşılık veriyorum ama,o sunroof kapanma olayı müthiş..bunu bende bir elektrikçiye yaptırabilirmiyim?Yapılırsa nasıl bir işlem uygulanacak.çevresinde yaptıran arkadaş bilgi verirse sevinirim...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öle bişi olsa bile garantiyi bozar gibime geliyor :S ama pek emin deilim

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim araç 96 model olduğu halde sunroofu kapatıyor ilginç umarım bir formülü vardır...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yani kumandadan mı kapanıyor?

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ilginç ya...ya ben bilmiyorum yada o özellik ok..bende basılı tuttum.camlar kapanıyo ama sunroof kapanmıyor.

ben olsam çoktan satmıştım o arabayı:))

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 2004 model vectra aracımda da sunroof camlarla beraber kapanıyor,,,astrada olmaması ilginç servise bi danış istersen..........

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben alıştım sunroofu anahtarla kapatmaya, benim ne camlar ne de sunroof kumandayla kapanıyor. sadece anahtarı kapı kilidine takıp sağ cevirince kapatabiliyoruz. servise sordum; öyle bi yazılım vardı ancak artık gelen araçlarda da kaldırıyoruz dediler. Çünkü aküyü bitiriyormuş.İki gün aracı kullanmazsan akü bitiyormuş, fabrikadan öyle demişler.Biraz atmasyon geldi bana ama hadi hayırlısı...

astraresimsmallwp0.jpg