sus sesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar gerginliğe gerek yok arada espiride gerekli :) bence ısıtma sistemindeki su yada motora giden su bu sesi cıkartıyor olabilir

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
akrep11' Alıntı:
ilk ben sormadım bu bir.su sesi de nereden geliyor onu sordum arkadaş gibi bunu anlamayan ya da bunla ilgili espri yapan insanın zekasından şüphe duyarım.amacın dalga geçmekse yeri burası diil,burası forum.bilmeyen ve bilenlerin bilgilerini paylaştığı yer.komiklik yapmak istiyorsan başka yerler var.ben de fazla uzatmayacağım.ama sen kimsin ki beni kınıyorsun.iyi geceler arkadaşım.
o zaman siz espiri yapan herkesin zekasından şüphe duyuyorusunuz galiba ayrıca siz soru sormuşsunuz astramm ustamızda cevap vermişş size su sesi diye doğru söylemiş bence yazdıklarınz tekrar okuyun birde ben kimmiyim sizlere burda bilgilerimle hizmet veren biriyimm daha doğrusu sizin sorularınıza cevap veriyorumm.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
ufak bir konuyu bu kadar büyütmeyin!

Nedir bu hemen HAKARET'e geçiliyor?
Gerilim neden yapılıyor bu kadar BASİT bir olay için...

@akrep11
Karşındaki kullanıcının HATA yaptığını düşünüyorsan, Yönetim e ulaştırırsın şikayetini. Bu Forumda, bırakın bu forumu hiçbr zaman bir insan başka bir insana hakaret edemez...

Konu dışı herhangi bir mesaj gelirse, incelemeye alınacaktır...
Eğer ki; soru, öneri ve şikayetleriniz var ise, Yönetimle ÖZEL MESAJ veya E-MAIL yolu ile irtibat kurabilirsiniz...

KEYİFLİ FORUMLAR...

akrep11

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
o zaman siz espiri yapan herkesin zekasından şüphe duyuyorusunuz galiba ayrıca siz soru sormuşsunuz astramm ustamızda cevap vermişş size su sesi diye doğru söylemiş bence yazdıklarınz tekrar okuyun birde ben kimmiyim sizlere burda bilgilerimle hizmet veren biriyimm daha doğrusu sizin sorularınıza cevap veriyorumm.
espri yerinde ve zamanında yapılırsa ok.ne alaka herkesin zekasından şüphe duymam arkadaşım?soruyu soran ilk ben diilim demek istemiştim,anlamamışsın.bence sen yazdıklarımı okursan iyi olur.ben soruyu soran arkadaşın sorusuna ekleme yaptım,çünkü aynı şeyi merak ettim.'su sesi' diyen ve ona komik deyip dalga tarzında katılan arkadaşlara kızıp cevap verdim.ben belki cevabımda sert olmuş olabilirim ama sen verilen cevabı normal bi cevap olarak kabul ediyorsan diyecek bişyim yok.bilgilerinle bizi aydınlattığın için saol.su sesi diil amortisör sesi zannediyordum.engin bilgin sayende aydınlandım.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
akrep11' Alıntı:
'su sesi' diyen ve ona komik deyip dalga tarzında katılan arkadaşlara kızıp cevap verdim.
Uzatmaya gerek yok,kimsenin burda senle veya başkasıyla dalga geçtiği falan yok;Musa ustam(astrammm) bu forumda bilgileriyle herkese elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan paylaşımcı bi arkadaşımızdır.O yüzden insanları tanımadan hemen IQ sunu falan ortaya atman çok yanlış.Kırıcı olmaya gerek yok şimdi ... :(

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis:
mdellal' Alıntı:
Uzatmaya gerek yok,kimsenin burda senle veya başkasıyla dalga geçtiği falan yok;Musa ustam(astrammm) bu forumda bilgileriyle herkese elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan paylaşımcı bi arkadaşımızdır.O yüzden insanları tanımadan hemen IQ sunu falan ortaya atman çok yanlış.Kırıcı olmaya gerek yok şimdi ... :(

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ana şuraya Bak Bi Konu Açtim Ortalik Karişmiş.....musa Ustama Laf Yok Su Sesi Diyosa Su Sesidir

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akrep11' Alıntı:
ilk çalıştırdığımda hep diil ama bazen bende de yapıyor.ben de anlam veremedim ne sesi?
sen soruyu yanlış sormuşun ne sesi diye soracagına...o su sesi nerden geliyo motora giden sumu?radyatörün suyumu?yoksa ısıtma sistemine giden suyun sesi falanmı diye sorsaydın olurdu....sen derdini anlatamamışsın hoca...

akrep11

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam kardeşim ben hatalıyım.hepiniz çok anlayışlısınız ne diyeyim yaw.hayret bişey.hepimiz haklıyız hepimiz musa ustayız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...