sus sesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akrep11' Alıntı:
tamam kardeşim ben hatalıyım.hepiniz çok anlayışlısınız ne diyeyim yaw.hayret bişey.hepimiz haklıyız hepimiz musa ustayız

Önemli olan haklı olup olmamak değil arkadaşım, vermiş olduğun tepki.Konu ile hiç bir alakam olmamasına rağmen beni bile rahatsız etti.Özür dilemen gerektiği halde hala inatlaşıyorsun.Bu kadar insan tepki verdiğine göre var demekki anormal bişey.Özür maiyetinde yazdığın şu son cevap bile üzücü...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akrep11' Alıntı:
tamam kardeşim ben hatalıyım.hepiniz çok anlayışlısınız ne diyeyim yaw.hayret bişey.hepimiz haklıyız hepimiz musa ustayız
HEPİMİZ TANSU USTAYIZ HEPİMİZ MUSA USTAYIZ....

akrep11

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Önemli olan haklı olup olmamak değil arkadaşım, vermiş olduğun tepki.Konu ile hiç bir alakam olmamasına rağmen beni bile rahatsız etti.Özür dilemen gerektiği halde hala inatlaşıyorsun.Bu kadar insan tepki verdiğine göre var demekki anormal bişey.Özür maiyetinde yazdığın şu son cevap bile üzücü...
bu senin düşüncen arkadaşım.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akrep11 arkadaşım.. sen çok yanlış dusunen bı ınsansın bak bu sıte yardımlaşma sıtesıdır hakret sıtesı degıldır sordugun sorunun cevabını alıyorsun vede hakaret edıyorsun bak kaç kişi senın yanlış dusundugunu söylemıs ama hala devam edıyorsun.. arkadaşlar hepınıze tesekkur edıyorum mdellal, tansugurler, skyeye, ismail budak.......

akrep11

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: :alkis: :pon:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar bizler tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz ama bu konunun yönetim tarafından incelenmesini istiyorumm saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...