Susuz Ankara'da su borusu patladı!

Ar19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Musluğundan yıllarca su akmamış istanbulada suyu getiren bu adamlar...

Öyle mi?
Gariban çocukları bok yoluna feda edip "yan gelip yatmayın lan!" diye buyuran ve kendi çocuklarına çürük raporu alanlar da bu adamlar!

Gariban evlatlarına isdihdam yaratma derdinde olmayıp herşeyi yabancıya yediren ve kendi çocuklarına gemicik alanlar da bu adamlar!

Suyu birazcık fazla çar çur etmişler çok mu?

Cevabımı halk yerel seçimde %70 olarak verecektir, şüphem yok!

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyasete girersen bu konu uzar uzar uzar...gider...

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi niye kızıyorsunuz ki? Niye şaşırıyorsunuz ki?
Siz yaşadığınız memleketi bilmiyorsunuz, halkı tanımıyorsunuz demek ki...

Tarihte ilk defa Türk askerinin başına çuval geçirilen bir dönemin,
Aylardır cami avlularına şehit cenazesi getirilen ve ancak törenine katılınan bir dönemin,
ABD'nin PKK'ya "yanlışlıkla" silah yardımı yapmasına (sadece 190 bin silahcık -silah vaar, silahcık var!-) gık çıkartılamayan bir dönemin,
"AB'ye girdik" diye fişek gösterileri yapılıp de bir yıl sonra "aşkolsun ab" denilen bir dönemin dışişleri bakanını cumhurbaşkanı yapmak isteyen bir memlekettesiniz, hatırlatırım!
Vakti zamanında "Türkiye'de cumhuriyetin ömrü dolmuştur" diyerek ılımlı islam emelni alenen beyan etmiş, ABD'nin Büyük Ortadoğu Projesi'nin en büyük destekçilerinden olan bir dışişleri bakanını cumhurbaşkanı yapalım diyen bir milletin fertlerisiniz, dikkatinizi çekerim!

Şimdi bu zihniyetin belediye başkanı 15 yıldır her ihaleyi kendine yontmuş, her kaynağı himayesi altına almış, suyu seçimden önce kullanıp "hepsi Allah'ın suçu" demiş çok mu! İnandırıcı değil mi?

%46 kadar inandırıcı!

"Her toplum layık olduğunu bulur" ve Anıttepe'de anayasadan çıkarılmak istenen Atam huzur içinde uyur!

arkadasım yorumuna canı gönülden katılıyorum ve alkıslıyorum :alkis: :alkis:
gercekten tebrik ederim.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet vekili seçimlerinden öncede bazı kesimler kendilerini fazla fazla yukarda görüyolardı ama ne kadar burunlarının yere yakın olduğunu ancak seçimlerden sonra görebildiler...

kuraklık olur belediye suçlu olur... sanki belediye ayarlıyo yağmur yağışını haşa!!!

%70 diyen arkadaşa diyorum evet bi taraf %70 alacak alacak ama %70 alan taraf melih gökçek olacak..

bazılarının gözünde millet aptal göbeğini kaşıyan öküz...

bide geçen gün gazetede bi haber vardı... eskişehir büyükşehir belediye başkanı ile melih gökçeği ağustos böceği ile karınca die örnek vermişler...

yuh dedim ya bi haberde 4 yalan olur mu ya... belediye kano yarışı düzenlemek için gölet yapmış... haber de baraj die geçiyoo:.. üstelik habere göre şehre su sağlıyomuş.. oysaki dağıtm ve arıtma düzeneği bile yokmuş...

ankaralı arkadaşlara sadece el insaf diyorum....

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sen melih gökçeği nasıl savunuyosun bende bunu anlamış değilim sen metroya binmişsindir ortada bi cam içinde bi daire dönüp duruyo yok avrupa kentleri diye sen hangi avrupa kentinde sular 3 gün gelmediğini ve 3 gün daha gelmeyeceğini bu çok mu mantıklı son 10 yıldır söyleniyo küresel ısınma diye akılları nerdeydi 10 yıldır melih gökçek kaç senedir belediye başkanı buna bi çare bulamamış mı?Her şeyi yağmurdan beklememek lazım ben mecbur değilim gecekonduda oturan adamın harcadığı suyu elektiriği gitsin kapattırsın.Ben mecbur değilim yaşlıların otobüs parasını vermeyi yapıyosa böyle bişey bana dokunmadan yapacak.Bu adam boru patladığında hiç mi akıl edemedi başka yerde olup olmayacağı ve ya hiç mi düşünmedi.Ankara'ya su vermedide ne oldu caddeleri yıkadı...Sen hangi avrupa şehrinde gördün SU borusunun patladığını sen nerde gördün avrupa şehrinde belediye başkanın oğlunun trilyonluk gayrimenkulu olduğunu Söylüyorum trilyonluk bi insan ya gömü bulmuştur ya piyongodan çıkmıştır ya çok eskiden miras kalmıştır.Ya da çok çok zeki olması lazım ki yapabilsin ben bun zekalığı onda görmüyorum bide bu kadar gayrimenkul HIRSIZLIK yaparak olur.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih gökçek anlaşılan gözünüzü iyi boyamış.herkes istediğini savunabilir mustafa ama sen dersenki yağışı belediyemi düzenliyor diye ben cevabını veririm sana.tabiki belediye ayarlıyamaz bak melih gökçek diyorki bizzat izlediğim tgrt haberdeki programı seçim öncesi konuşmasında "2005 yılında belediyemizce çıkan yayında ben belirttim halkıma su miktarımız her geçen gün düşüyor ileride kuraklık boy gösterebilir lütfen suyumuzu israf etmeyelim" bu lafları söyleyen melih gökçek demekki 2 yıl önceden bunların haberini almıştı.diyelim almadı bu adam neden yanında akıllı usturuplu mühendis kadrosu bulundurmaz?belediye koltuğu babasının malı gibi yapışmış kral gibi istediğini yapıyor istemediğini yapmıyor.devletin dsi si diyorki baraj yapalım.melih gökçeğin cevabı "çok maliyetli senede 30 milyon dolara patlar bize".Arkadaş 30 değil 300 dolar bile olsa yapacaksın.sen tuncelinin çemizgezek ilçesindeki ufak bir köyün muhtarı değilsin.30 milyon dolara çok diyen melih gökçeğin gaz firmasına 700milyon dolar borç taktığı biliniyor.koskoca başkentte 4 gün su kesiyorsun boruları bilinçsizliğin yüzünden patlatıyorsun pişkin pişkin halka çıkıp oy istiyorsun.anlaşılan susuzluk senin vurmamış arkadaşım deponuz yada hidroforunuz var ama gel keçiörene birçok binanın hidroforu deposu yok.herkes leğenler kovalar dolduruyor akşam parklardan gidip bidonlara kuyu suyu dolduruyorla.senin bu ülkenin başkentinin göbeğinde yaşayan halka hoşgördüğün durum buysa helal olsun başkada birşey demiyorum.

+ankarada oy almak okadar basitki.ver ekmeği ver un çuvalını ver kömürü ver yaşlı kartını dağıt futbol toplarını(bayramlara yola döktüğü futbol toplarının haddi hesabı yok merak ediyorum kaçbin alıyor ama faturalarda kaçbin top alınmış gösteriliyor).ondan sonra milletvekilliği seçiminde oy aldık.büyükşehirlerde böyle oy aldılar.kırsalda nasıl oy aldığı kısmına girmek istiyorum eğer birazcık adayları incelediysen anlamışsındır nasıl oy aldığını.ne yapalım şimdi %47 aldılar diye krallık gibi yönetmelerinimi bekleyelim?unutma %53 lük kesim var karşıda.mantık çerçevesinde yönetilen her belediyeye saygım sonsuz.örnek antalya belediyesi harika çalışmalar yapmış antalyaya yeni kimlik kazandırmış aldıkları oylar helal olsun.partizanlık yapmayalım lütfen...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaşlıların yol paralarını ben ödemek zorundamıyım demek bana göre çok çirkin...Keşke imkan olsada belediyeler yada devletimiz yaşlılar ve engellilere bizim ödediğimiz vergilerle daha iyi imkanlar sunabilse...Yaşlılara gelinceye kadar otobüslere para evrmeyen polisler,zabıtalar bilmemneler bin türlü kart var beleş kart..Bunları görmek lazım yaşlılardan önce...

Su olayına bende katılıyorum...Burda belediyenin büyük kusuru var...Ankaralı değilim ama melih gökçek'in ankaraya iyi hizmet verdiği sanırım 3 dönem seçilmesinden belli değilmi..(susuzluk hariç)Bunlar haricindeki tüm eleştiriler partizanlıktan kaynaklanıyor diye düşünüyorum...

Ayrıca akp'ye oy verenleri kırsal kesimde yaşayan yada 1 çuval un 1 çuval şekere 1 torba kömüre oy verenler diye ayırmanızda partizanlık değil holiganlık bence...