T plaka husisi araç olur mu hiç???

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar sahibinden com da gezerken bır aracın plakasının T ile basladıgını gördüm..T ile baslayan plaka hususi olabılır mı? çok şaşırdım! sızınle paylasmak ıstedım..tabı plakanın sonunuda kapadım kımsenın aracını deşifre etmek olmaz...

Ekli dosyalar

• 19550876yse.jpg
    19550876yse.jpg
    3.9 KB · Görüntüleme: 112

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar sahibinden com da gezerken bır aracın plakasının T ile basladıgını gördüm..T ile baslayan plaka hususi olabılır mı? çok şaşırdım! sızınle paylasmak ıstedım..tabı plakanın sonunuda kapadım kımsenın aracını deşifre etmek olmaz...
TT plakalardan oldukça çok var. Bursada da gördüm 2-3 araçta....

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bir tane arazi taşıtı biliyorum 34 TSK ... sonunu hatırlayamadım ama alet bayaa iri :D dikkat çekiyor :)

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TT plakalardan oldukça çok var. Bursada da gördüm 2-3 araçta....

Valla ben 26 yaşındayım ilk defa görüyorum desem :) çok şaşırdım..
benim bildiğim T ile başlayanlar ticari olur yani taksi plakası..bursada belki olabılır fakat istanbulda daha farklı olur dıye dusunuyorum...cunku ıstanbulda tıcarı plakalar ucuk rakamlarda..hıc bı bılgım yok ama sadece tahmını konusuyorum...yanlısım olabılır..:)

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni tasarı ile artık olabiliyor.Hatta eskiden J plakada sadece okul servis araçlarında olurdu.Ancak sadece J plakada sivil araçlarda olabiliyor.

Saygılar...

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni tasarı ile artık olabiliyor.Hatta eskiden J plakada sadece okul servis araçlarında olurdu.Ancak sadece J plakada sivil araçlarda olabiliyor.

Saygılar...

Bu plakayı 2000 model bir araçtan aldım :D yenilerinde olabilirde 10 sene öncede böyle bişi varmıydı acep:D

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'da tek yada 2 haneli T plaka oldum olası sivil araçlara açıktı zaten:) Hatta benim eski 106ımın plakası TT idi.T ile başlayan plakalar Bostancı trafikten veriliyor hatta.Olay 3 haneli olupta T ile başlaması;)

Saygılar...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamanında Tayfun Talipoğlunun programında kullandığı araçlar tt idi, hatta gördüğüm ist plakalı Alfaların çoğuda TT idi :) 10 yılı geçmiştir

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'da tek yada 2 haneli T plaka oldum olası sivil araçlara açıktı zaten:) Hatta benim eski 106ımın plakası TT idi.T ile başlayan plakalar Bostancı trafikten veriliyor hatta.Olay 3 haneli olupta T ile başlaması;)

Saygılar...

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp diyorum:)))