tam olarak angel ne xenon ne

ambassador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya salak demeyinde biri bana açıklayabilirmi normal farlardan ne farkı var ikisi birlikte nasıl oluyo arıza lambasını yakıyomu bide herkes fk diyo junyan diyo ebay da marka yazmıyo ordaki angellar güvenilirmi 11 ytl ye de xenon ampul var 400 ytl ye de ben bu işten hiç bişe anlamadım

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel dedin halka seklinde olan seyler aydınkalmada espirisi yok sekil amacı, xenon dedin farklı sistem güc kaynagı var 11 lirak dedin beyaz ampul cakma zenon ..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel eye farların ıcerısınde olan ya da sonradan konan far ampulunun ve yuvasının cevresıne oturtulan florasan ya da ledlı olarak ımal edılmıs bır aksesuar aydınlatmaya tesırı yok sadece goruntu amaclı dıgerı ıse malumun aydınlatma sıstemı marka ve modelıne gore fıyat farklılıgı var tabıı bu rakam 3000-4000 ytl ye kadar da cıkabılıyor

ambassador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satılan angellarda ampul içinde oluyomu ona hangi ampulu tavsive edersiniz bide fiyat söylerseniz angeller güzel görünüyo ama kullanışlımı aydınlatmada sorun oluyomu cengiz abi buna da cavp verirsen sevinirim

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angellarda o halkalar zaten neon lambadan yapılıyo
ampulu içinde
genelde parklara bağlanıyo,aydınlatmıyo ama gençler gecenin zifiri karanlığında angellarla gezmekte sakınca görmüyo :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satılan angellarda ampul içinde oluyomu ona hangi ampulu tavsive edersiniz bide fiyat söylerseniz angeller güzel görünüyo ama kullanışlımı aydınlatmada sorun oluyomu cengiz abi buna da cavp verirsen sevinirim
internette arastır bırcok sıtede degısık caplarda ve renklerde satılıyor halkalar ve 15-25 ytl gıbı bır rakam ama montajını yapamayacaksan bulasma zormus cunkı cok ıstıyorsan angel eye far al onlar da sanırım 400-800 arası marka ve modele gore degısıyor mesela benım araca alsam fıyatı 540 ytl ıdı cıftı far ama sadece halka degıl yanlıs anlama

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angel dediğin melek zaten ve bu benzetmeyide parlarının meleklerin üzerindeki olan çemberden alıyor neyse bu herkez biliyorda ben yinede yazmak istedim. Angel seçimi çok önemli değil alacağın iki marka var iyi olan sonar ve junyan. Bunlar neredeyse her alışveriş sitesinde var şeklini seç yeter 350 lira gibi başlıyor. Önemli olan zenon kit seçimi ki bu çok önemli çünkü gece bu lambalar senin yolunu aydınlatacak. Eğer alacaksan çok iyi araştır ve kaliteden kesinlikle ödün verme. Allah korusun gece yolda hızlı bir şekilde birşey olursa olacakları düşünemiyorum bile.
Birde montajını bu işi iyi bilenlere yaptır sonrada keyfini çıkar. Toplamda 800 ila 1000 lira arası bir maliyeti oluyor.

Ahmet Altınçubuk

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet abi sölemiş ama bende belirteyim angel bmw markasının adına corona halkaları dediği kutsal hareleri ilk bmw kullanmaya başladı daha sonra diğer otomobiller için el yapımı çakma üretildi. exnon zaten açıklanmış

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende angel var ama angel halkam olsun diye almadım uzunum kısam farklı projektörden olsun kısalarım mercekli olsun diye aldım xenon alcaksan mercekli far tavsiye edilri mercekli farda angel eyes da var
ama her angel eyes ın mercek kalitesi bir birini tutmuyo fk kaliteli olarak bilinir ama bu işin en iyisi angel eyes ı alıp merceklerini çıkma megane 2 valeo mercekleri ile değiştirmek kusursuz bi aydınlatma sağlanıyo ozman

erkan abi satıyodu ama uymaz napcaz falan diye cesaret edemedim :(