Tarihin en ilginç intiharı!

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NE kadar şanslımı desek şansızmı bilemiyorum yani

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marikan' Alıntı:
daha garantili intihar taktikleri biliyorum insan bana bi sorar intihar etmeden önce:D :D :D
katılıyorum sana kardeşim ne bu davinci şifresi gibbii:) :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ALBATROS_09' Alıntı:
Murat hocam sen benden çok yaşıcan...:good:
Ayıbediyon Serkan,orasını Allah bilir de,hepimize sağlıklı,hayırlı,uzun ömürler versin yaradan ...

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi benim kafama takılan bu adam intihar sonucumu öldü yoksa vadesi geldiği içinmi:) yani ona göre hesap verecek diğer taraftaya:)

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lejyoner_494' Alıntı:
Fransız bir adamın trajikomik intihar vakası. :confused:

1998'de bir Fransız oldukca karmaşık bi intihar girişiminde bulundu. Bir deniz kıyısında yüksek bir yamacın tepesine çıkıp boynuna bi ip bağladı, ipi de büyük bi kayaya bagladi. Sonra zehir içti ve kendini ateşe verdi. Uçurumdan atlarken de tabancayla kafasına ates etti! Ama devamı daha ilginç. Çünkü kurşun onu ıskalayıp ipi kesti, böylece adam suya düştugünde asılı kalmadı.Soğuk su yanan elbiselerini söndürmekle kalmadı aynı zamanda onu şoka sokarak yuttuğu zehri kusmasını sağladı. Sudan bir balikçı tarafından çıkarılıp hastahaneye götürülen adam orada hipotermi (vücut ısısının aşırı düşmesi)den dolayı öldü..
Ceketinde bulunan bir mektupta bu intiharı 2 aydır planladığını ve matemetiksel hesapları en ince ayrıntısına kadar yaptığını yazmış.Yani adamın hipotermiden ölmesi rastlantı deil.
Desem biraz fazla sallamış olurum..:D

ENDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehehe Yuh Az Kalir Bu Olayda :))