Tavsiye Ederim

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;) arkadaşlar ben 22 senelik şöförüm hiçbir servisin düzgün çalıştığını görmedim (yetkili servisin) yaptıkları sadece periodik bakım yani yağ değişimi filitre değişimi v.s yapılacak tekbirşey var neyin arızalı gidip parçacıdan al eli ayağı düzgün bir ustaya taktır bukadar basit servislere gidip parçalanacağına size bugün yaptırdığım işlemleri söylim 1)-dreksyon kutusu2)-oksijen sensörleri 2 adet3) -geri vites müşürü4) -polen flitresi-5)-hava flitresi 6) -rot ayarları bunların hepsini değiştirdim bütün parçaları opel ci yedek parçacıdan aldım GM orjinal hepsi 650 ytl artı 125 ytl işçilik kökü 775ytl bunları serviste yaptırsaydım 1450 ytl idi değiştirdikleride meçhul ben başında durdum sökülenide gördüm takılanıda arkadaşlar bu iş bukadar basit
araç 0 oldu tavsiye ederim

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da Şahin Opele giderim ne zamanda gitsem sorunum hallolur.iyi servistir her türlü cihazda bulunmaktadır.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşmazda ilk göbekten karsıya gec aras kargonun yanında.

padiozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda tanıdık temiz mekan varmı bıktık artık yetkili servislerden.

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İzmİr De Varmi ArkadaŞ Tavsİye EdeceĞİnİz Yer. Arabanin Garantİsİ Bİttİ Yillik Bakimi Var. Mecburen DiŞarda Yapcaz. İzmİrden Tavsİyeler Beklİyorum.

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
padiozcan' Alıntı:
İstanbulda tanıdık temiz mekan varmı bıktık artık yetkili servislerden.

Bostancı Oto Sanayi'sinde Opel Team.. ;) Kime sorsan gösterirler zaten yada ben sana tarif ederim..

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garanti sonrası en iyisi dışarıda yaptırmak...Bende tavsiye ederim daha ekonomik oluyor...