Tech 2 den Gündüz Farlarini Actirdim

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar. bugun Opel Opak'a Yunus'un(ynsak) yanina gittim ve ordan tech2 den neler yapilabilir diye baktik ve gunduz surus aydinlatmasini actik. farlari "0" konumuna getirdigimde kisa farlar yaniyo ama icerdeki isiklar, arka aydinlatma yanmiyo. farlari "auto" konumuna getirdigimde far sensoru eskisi gibi calismaya devam ediyo. tech 2 cihazinda gunduz surus aydinlatmasi basligi altinda 4 farkli ayar vardi. birinde parklari yakiyo birinde kisa farlari yakiyo ama digerlerini bilmiyorum. bu ayarlari yapmak icin vakit ayiran Remzi ustaya cok tesekkurler...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Hayırlı olsun, bu Tech kurcalanması gereken bir alet anlaşılan. Kim bilir hangi gizli/kapalı özellikleri aktifleştirebiliriz bu cihazla.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler bugra. tech2 gercekten guzel alet detayli bi sekilde karistirip kurcalamak lazim bi cok ozellik var

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, çok işe yarar bi özellik gibi gelmedi ama yinede özellik özelliktir :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ne die sormuştum yazmışsınız.. bence xenon ömrünü yer sadece :D

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, çok işe yarar bi özellik gibi gelmedi ama yinede özellik özelliktir :D
uzun yolda falan farlarimi actigimda ekrandan hic bisey okunmuyodu. fakat simdi gunduz fari acildiginda ekran gunduz modunda oluyo ve ekrani rahatca kullanabiliyorum :)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ne die sormuştum yazmışsınız.. bence xenon ömrünü yer sadece :D
far anahtarini auto konumuna getirdigimde yine farlar kapaniyo ve sadece karanlikta aciliyo yani istedigim zaman kapatabiliyorum :)