Tek dokunuşta full kapama...

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yapılması mümkün küçük bi diyot ile.ama çokta tavsie etmiorum.bu sefer arabanın yazın örneğin camını ve ya sunrrofunu açık bırakamıosun.kapıları kitlediğin anda.herşey kapanıo.bence çok iyi bişey deil;)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Camlar alarm taktırdıktan sonra otomatik olarak tek dokunuşta kapanıyor.Fakat sunroof un tek dokunuşta kapanmasını,servis tavsiye etmedi.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben sonradan sunroof taktirdim kontagi kapatinca otamatik kapaniyo super bi sistem...

camlarda kumanda dugmesine basili tut kapanir

barisodaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende arabanmı ilk aldığımda çok şaşırmıştım nasıl böylebir şey olabilir opel bu sunroof kapanmasını nası düşünemez die ama malesef böyle. Bursa Yüce Hünkar da bunun yapılabilirliğini sordum bana mümkün olmadığını söylediler. Bende ondan sonra çok fazla üzerine düşmedim

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Sauronz' Alıntı:
Arkadaşlar benim arabada Kapıları kilitlemeye bastıktan sonra 2. defa basıp basılı tutunca kapatıyor..

İsterseniz bir deneyin 99 model arabada olup 2004 de olmaması garip olur bence
slm sonardan yapılmış bir işlem seninki.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
tech 2 cihazı ile yapılamaz arkadaşlar bu işlem sadce kilitleme tuşuna basılı tutma sayesinde yapılır tech 2 ile . ama modül takılıp camlar ve sunroof dahil kapatılabilir basit.

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ysn' Alıntı:
Arkadaşlar bende 2006 astra h var aracın camları kumanda düğmesine basılı tutarak kapatabiliyoruz ok bunu biliyoruzda camı açık unutma ihtimali yine var (bikaç kez yaşadım)özelliklede arka sağ cam ve sunroof u açık unutuyorum bunlar için tek dokunuşta kapanacak sistem yapacak arkadaş varmı parası neyse vericem yaa :D (ama sunroof ta otomatik olmalı)varmı böyle becerekli arkadaşlar ya da akıl veecek dostlar:alkis:

dostum alarm takan guvenılır bırısıne git yalan olasun ama 60 ytl civarında bi alet var o yapıyor

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06cey66' Alıntı:
ben sonradan sunroof taktirdim kontagi kapatinca otamatik kapaniyo super bi sistem...

camlarda kumanda dugmesine basili tut kapanir

hocam bu arabalara sonradan sunroff takildigini ilk defa sizden duyuyorum bu sunroof tavandaki cam olayi filan degilmi ? eger öle ise nasil ve kime kac paraya taktirdiniz merak ettim :)