Tekrar Opel alırmısınız ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opele devam:good:

blackstorm_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mocan' Alıntı:
Opelden şaşma başkasına bakma
Birde Opel Türkiye görevini tam yapsa icabettiğinde müşteriye geri dönmeyi bilse çok daha iyi olur ama bu konuda maalesef zayıf not alıyorlar.Müşteri şikayeti had safhada onlar ancak standard olmuş beylik cümlelerle millete cevap veriyorlar hep aynı sözcükler sanki bir robot koymuşlar gelene aynı cevap - gidene aynı cevap

Renault da bir hata - üretim hatalı malzemede bile sizi evinizden arayıp ücretsiz durum düzeltmek için davette bulunuyorlar OPEL KULLANICILARI DAHA İYİ ŞEYLERE LAYIKTIR diyorum. Bu arada Renault dedimde aklıma geldi Çıkarmaya çalıştıkları kanun içinde Fransayı Kişisel olarak protesto ediyorum. Selam ve saygılar

:good: evt musterı memnunıyetı olsa tam super olacak ama yoq ıste ben yıne de opelden vazgecmem.
SON SOZUMUZ YINE ''OPEL''
İLLE DE OPEL:) :D

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
arkadasim tekrar opel alirmiydim alirim neden dersen baskalarini bu kadar ucuza alabilirmisin bu gün opel servisine gidip baktim yeni modellere özelliklede antara ya baktim sahane jeep yeni zafirada cok güzel fiyatlari 30000 € civari baska arabalara bak bakalim fiyatlar nasil ha kaliteye gelince artik bütün arabalar ayni diyebilirim elektronic oldumu ne zaman nerede ne yapacagi belli olmuyor bütün markalar icin gecerli bacanagimda passat var bozulmadik yeri kalmadi arkadasimda E 220 var benim üstüme cok masraf etti, komsumdaki passat beyni yedi durum böyleyken opel alirim ha bu arada bir opel arabanin opele mal olusu ne kadar biliyormusunuz zafira mesela 7500€ selamlar

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elbette hep opel imkanlar el verdikçe tabiki bu fiyatalara bu konfor ve saglamlık bence deger

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk arabam bir fiattı daha sonra hondam oldu şimdide opel sahibiyim ve bundan sonra opelden dönenin kaşığı kırılsın

gandalf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıllarca vw grubu araç kullandıktan sonra sıfır Astra cdti aldım. Daha iki ay oldu ancak bir daha opel almam.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk olarak opel düşünürüm.Vectra 1.9 CDTI.sonra yine bir alman mercedes E 200 elegans

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar bi araba alırsam eğer büyük ihtimal alıcam yine almana devam dicem
a3 veya astra h
tabiki sunrooflu ve siyah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...