temelli radarı

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta sonu memleketten dönerken Temelli girişinde son anda direkte ışıklı radar cihazını gördüm.Frene bastım ancak hızınız 100 yazdı.
Bu radar aktif mi acaba?
Aktifse ne kadar ceza yeriz?
Burada radara girip ceza yiyen var mı? sorularıma cevap arıyorum.Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer o dediğiniz hız göstergesi radarsa sanırım bana 15 kere radar cezası gelir bu aralar.

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer o dediğiniz hız göstergesi radarsa sanırım bana 15 kere radar cezası gelir bu aralar.

+100 :D yavaş bile gitsem bakalım kaça kadar çıkcam diye denemişimdir o radarları her gördüğümde..Sadece hızınızı gösterip uyarı veriyor benm bildiğim

Hızınız 190 yavaş gidiniz gibi :D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Organize sanayinin karşısındaki tabelaya çakılı radar. O radarın altından ben 120 ile geçtim, arkamdan bir evrak gelmedi çok şükür.

Zaten orada kamera fonksiyonunun aktif olduğunu da düşünmüyorum. Sadece en sol şeritte kamera var, diğer iki şeritte yok.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Organize sanayinin karşısındaki tabelaya çakılı radar. O radarın altından ben 120 ile geçtim, arkamdan bir evrak gelmedi çok şükür.

Zaten orada kamera fonksiyonunun aktif olduğunu da düşünmüyorum. Sadece en sol şeritte kamera var, diğer iki şeritte yok.
işte ben o sol şeriteydim.:)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız ölçerlerden korkmayın :D ben en fazla ne kadarla gireceğim die abanıyorum her seferinde :D 210 km/s yi gördüm :kop:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hız ölçerlerden korkmayın :D ben en fazla ne kadarla gireceğim die abanıyorum her seferinde :D 210 km/s yi gördüm :kop:
Hız ölçerler ya "yavaş gidiniz" den başka bir şey bilmiyor, ya da bana gıcıklar. Geçenlerde otobanda hız ölçere denk geldim, inadına 50 km ye kadar yavaşlayıp önünden öyle geçtim, utanmadan gene "yavaş gidiniz" diye yazdı :kop:.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hız ölçerler ya "yavaş gidiniz" den başka bir şey bilmiyor, ya da bana gıcıklar. Geçenlerde otobanda hız ölçere denk geldim, inadına 50 km ye kadar yavaşlayıp önünden öyle geçtim, utanmadan gene "yavaş gidiniz" diye yazdı :kop:.

Abi hele şu Çiğli'den Bornova'ya giden çevreyolunda tünel girişlerindekiler yok mu? 70'le gidiyorum 90 gösteriyor hızımı. Tepki hep aynı "yavaş gidiniz".
Asimetrik psikolojik harp yapıyorlar sürücülere karşı :D:D:D:D