terörün en büyük düşmanı eğitimdir.eğitim için kitap yardımı!

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili arkadaşlar biliyorsunuz ki hiçbir akıl ve mantığa sığmayan terörü besleyen en büyük unsurlardan biri cehalettir.doğu ve güney doguda eğitim imkanlarının yetersizliği cehaletin başlıca sebebidir.benim görev yaptığım il ve ilçe sosyo-ekonomik bakımından ülkemizin 80. ili ve 840. ilçesidir.bu geri kalmışlık malesef okulumuzun imkanlarını da kısıtlamakta binbir güçlükle açılan kütüphanemizde öğrencilerimize yönelik kitap sayısı çok düşük kalmaktadır.biz burada çocuklara Türk Bayrağını ve vatan sevigisini aşılamaya çalışırken malesef karşımıza çok fazla engel çıkamaktadır.
Sizden isteğim, bu çocukları kazanmada bize yardımcı olmanız.İmkanı olan arkadaşlar bize kitap konusunda yardımcı olurlarsa sizlerinde bu çocukları kazanmada bir katkısı olacaktır.eğer imkanımız yoksa da imkanı olan şirket veya kuruluşlara bizden bahsederseniz belki bir katkı sağlarız.Bu çocuklar sabahın 6'sında güneş doğmadan -30 derecede okula geliyorsa biz onları kazanabiliriz.Buradaki fakirliği ve yoksulluğu anlatmaya gerek bile yok....yardımlarınızı bekliyoruz.(sadece kitap konusunda) şimdiden teşekkürler....

B. UĞURLU
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

14 Nisan İlköğretim Okulu
Diyadin/AĞRI

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bekir kardeşim seni canı gömülden destekliyorum. Açık adresini de yazarsan opelcilerin desteğinin en kısa zamanda yanında olacağına inanıyorum. İzmir'e yeni taşındım, kolilerimin açılmayanlarını hızla açıp yardımcı olmaya çalışacağım. 1-2 ay içinde Ankara'ya gideceğim. Orada bulunan fazla kitaplarımı da en kısa zamanda göndermeye çalışacağım. Tekrar yaptıkların için teşekkür ederim.

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize teşekkür ediyorum..burada yalnız olmadığımızı hissettiriyorsunuz..

Kemal Bekir UĞURLU kemal.u@hotmail.com
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

14 Nisan İlköğretim Okulu
Diyadin/AĞRI

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bu hikaye kitapları ne biliyim orta okul kitapları filan olur mu? acaba

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bende urfanın ücra bir köşesinde köy öğretmeniyim seni canı gönülden destekliyorum. arkadaşlardan inşallah gerekli desteği alırsın

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bu hikaye kitapları ne biliyim orta okul kitapları filan olur mu? acaba

her türlü kitabı değerlendirebiliriz.çünkü ilçe genelinde büyük bir açık var..eğer ilköğretim seviyesi üstü olursa bile ilçemizdeki lisemizde kullanabiliriz... ilginize teşekkürler.

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gidişle zor alırsın!!! :(:(:(:( 21 kez okunmuş sadece 4 cevap :(:(:(:(

napalım be dostum en az 20 yere(büyük şirket ve kuruluşlara) yazdım. sadece biri sesimizi duydu.iki koli kitap geldi..bunlar kütüphanemizin ilk kitaplarıydı..aslında bir mesaj dahi yeter..bir mesaj bile ülkemizib bir yerlerinde bizleri de düşünen birileri olduğunu hissettiriyor bize..bu kadar çaresizlik içinde yalnız olmadığımızı hissediyoruz..

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
napalım be dostum en az 20 yere(büyük şirket ve kuruluşlara) yazdım. sadece biri sesimizi duydu.iki koli kitap geldi..bunlar kütüphanemizin ilk kitaplarıydı..aslında bir mesaj dahi yeter..bir mesaj bile ülkemizib bir yerlerinde bizleri de düşünen birileri olduğunu hissettiriyor bize..bu kadar çaresizlik içinde yalnız olmadığımızı hissediyoruz..

valla hocam urfada beni müfettişler bile unuttu.:) konu eğitim olunca fazla ilgilenmiyoruz.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamm hocam yarın size haber vereceğim burdan elimden gelen yardımı yapacağıma emin olabilirsiniz...Diğer arkadaşlara çağrım şudur.Sizlerde de bu kitaplardan olanlara ;sözüm az çok sitenin genel çoğunluğunda bu kitaplardan vardır.Ama diğer akrabaları için bu ilkoklu kitapları biriktirilmektedir.Verdiğiniz akrabalar kendine kitap alabilecek güçteyse bunları alamayacak olan arkadaşalar yollayın derim.O gücü yetenler nasıl olsa bi şekilde alır.Ama bu çocuklar doğusu olsun batısı olsun alım güçleri çok azdır.Kitap olmayanlar ise etrafına sorsunlar bende yok diye bırakıp gitmesinler.Birlikte bi güç olmazsak hiç bişeyin üstesinden gelemyiz arkadaşlar benim düşüncem.Özellikle ANKARA ekibi için diyorum sorsun soruştursun etrafına Ankara'da topladığımız kitapları işe yarayacak herneyse toplayıp yollayalım Ankara'da ben bnu üstlenmeye hazırım.Savaşmakla bitmez VATANI KORUMAK...