teyibe cod girmede sorun '7 safe'

jonathan749

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dedikleriniz doğrultusunda şifreyi girdim ama mesela 7 safe yazıyosa şifre girince 6 safe yazıyo her girişimde düşüyo. ayrıca kontağı açık bırakıyorum ve süre 1 saati aşkın oluyo.. bu arada 3 safe de tıkandı kaldı.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yaptın yaa taa 3 safe yemi düşürdün hakkını?? 2-3 saati aşkın bı sure beklemen lazım yanlıs hatılrmaıyorsam. hemde sıfren yanlış demekki bence bu sıfreyı kırdırma yolalrına bak yapanlar varmıs

ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş elindeki şifre yanlış demekki ya doğru şifreyi bul ya da ''astrammmm'' ın dediği gibi kodu kırdır

jonathan749

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
ne yaptın yaa taa 3 safe yemi düşürdün hakkını?? 2-3 saati aşkın bı sure beklemen lazım yanlıs hatılrmaıyorsam. hemde sıfren yanlış demekki bence bu sıfreyı kırdırma yolalrına bak yapanlar varmıs

daha önce şifreyi 7 defa yanlış girdim.. şifreyi srvisten aldıktan sonra doğru şifreyi girdim.. daha önce yanlış olan şifrede en son 7 safe yazıyodu şimdi ise her doğru şifre girdiğimde bu sayı geriye düşüyo yani 7-6-5-4-3 safe gibi veya ben öyle sanıyorum.. eğer yanlış giriyo olsam şimdiye kitlenmesi gerekiyo çünkü daha önce 7 defa girdim şimdide 4 defa..

jonathan749

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.. saatlerce beklememin sonucu aldım ve teybim açıldı.. kutup başının gevşemesi bana toplam 40 YTL mal oldu.. nese buda bi tecrübe oldu.. burdan Ankara Opal e gülsad hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opal Otomotiv
Fatih Ayranci
583 05 21
Servis Danismani

1 Kontagi Tak Yarim Cevir Isiklar Yansin
2 Teybinin Ustundeki As Yazan Tus Ile Acma Tusuna Basili Tut
3 Did Sesi Gelince 1234 Rakamlarinin Uzerlerine Sik Sik Basarak Kodu Gir
4 Tekrar As Ye Bas
5 Emniyet Kemerini Tak Ve Yolda Deva Et

Opal Otomotiv
Fatih Ayranci
583 05 21
Servis Danismani
tamamda yaklasık 1 sene önce sorun çözulmus durumda.

AstraFR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar uzun uğraş sonucu teybin kodunu öğrendim ama bu defada şifreyi giremiyorum.. teyp kapalıyken as tuşuna basılı tutup teybi açıyorum code yazması gerekirken 7 safe yazıyor.daha önce 7 deneme yaanlış deneme yaptım ama 9 hakkım olduğunu yazıyo kitapcıkta. sizce neden olabilir bi fikriniz varmı.. valla sıkıldım artık bu teyipten içime dert oldu gönül kaldır at diyo ama olmuyo işte.. lütfen yardım edin arkadaşlar

pel araclarinda 10 kez kod girme hakki vardir ilk 1. Denemede yanlis girildigi takdirde 10 dakika bekleme 2.kez denemede yanlis girilir ise 20 dakika 3 ve uzeri denemelerde bu bu sekilde katlanarak gider bu sure bilgi ekraninda gorunmeyen bir sayac araciligi ile ilerler bunun icin saat kontrolu yaparak sureyi belirleyebilirsiniz.kontak 2. Seviyede iken bu sayac calisir illaki aracin calismasi gerekmez ancak kontak kapatilip tekrar acilirsa sayac sifirlanir ve yeniden baslar kesintisiz beklemek gerek.