Alkolsüz sürüşler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın satmayı planladığı ama babasının izin vermediği sorunlu vectrası bi focuscu amca tarafından perte çıkarıldı, Allah tan arkadaşta hiç bişey yok sadece boyun ağrısı varmış. Yaa uslanmıcak bu millet şehir içinde hız bile yapamıcan bi yerde bu alkollü amca iki aracıda perte çıkarmış oldu hemde kırmızı ışıkta arkadaşın arkasından girmiş, promil:219 :mad: Allah tan vectra sağlam bi araba da bişey olmamış arkadaşa ama focusun teybi arka koltukta motor da nerdeyse içeri girmiş amcamın ağız burun dağılmış doğal olarak. bu focuslar çok fason araba yawww , bu arada vectra astra hb gibi olmuş, arabaya bi hafta önce lpg atılmıştı ve tankta tık yok , lpg öldürmez, yanlış montaj öldürürde kanıtlanmış oldu :) aman arkadaşlar alkolsüz sürüşler yaww

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet opel saglam arabadır fordun nehale geldiği ortaya çıkmış oldu ozaman allah kimseye kaza bela vermesin diyelim......

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen buna bende katılıyorum alkol alıp direksiyon başına geçen insanlara lanet okuyorum kimse kusura bakmasın yazıktır günahtır ya insanların çoluğu çocuğu var hiç suçu olmayan insanların bu sorumsuz eğitimsiz insanlar tarafından katledilmesine karşıyım lütfen Alkol varsa lütfen aracımızla yola çıkmayalım atlayın taksiye gidin evinize

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
X18XE' Alıntı:
arabaya bi hafta önce lpg atılmıştı ve tankta tık yok , lpg öldürmez, yanlış montaj öldürürde kanıtlanmış oldu
:good:

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
aynen buna bende katılıyorum alkol alıp direksiyon başına geçen insanlara lanet okuyorum kimse kusura bakmasın yazıktır günahtır ya insanların çoluğu çocuğu var hiç suçu olmayan insanların bu sorumsuz eğitimsiz insanlar tarafından katledilmesine karşıyım lütfen Alkol varsa lütfen aracımızla yola çıkmayalım atlayın taksiye gidin evinize

+10.001

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:

kesinlikle katılıyorum

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 10 yıldır alkol kullanırım,alkol dediğimde 40 cl'lik bardakla 2-3 max 4 bardak bira içerim ve haftanın 1 günü evime 2km mesafede sürekli gittiğimiz biryer vardır.. İnanın arabamla gitsem 3 değil 8 bardak bira içsem o mesafeyi geri geri kullanarak bile giderim ve o güzergahta kesinlikle uygulama filanda olmaz.. Beni istedikleri kadar zorlasınlar arabayla gitmem.. Binerim taksiye 3 lira için ne kendi canımı nede başkalarının canını asla tehlikeye atmam ve asla ömrüm boyunca vicdan azabıyla yaşamama sebep olacak bir hata yapmam..
İçki içmemek en iyisi,içiyorsanızda adam gibi içmesini bilmekte iyidir ama adam gibi içsenizde asla ama asla alkollü direksiyon başına geçmemeli..

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler yavuz,güzel yazın için...Alkol konusu bir kenara bazı şeyler de allahın taktiri.Opel var bana hiçbirşey olmaz demekte yanlış.Arkadaşına geçmişolsun,yine de boyun omurlarını detaylı kontrol ettirmesinde fayda var.İleriye dönük sorunlar çıkmaması açısından...

Prenses diana'nın da mercedes 'S' kasa ile öldüğünü unutmayalım.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
dragon' Alıntı:
İçki içmemek en iyisi,içiyorsanızda adam gibi içmesini bilmekte iyidir ama adam gibi içsenizde asla ama asla alkollü direksiyon başına geçmemeli..
:rock :good: :alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...