torpitonun üsttelki yuvarlak çıkıntı ne iş yapar.

26opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim hiç dikkatimi çekmedi inip bi bakıyım

jeta_ime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı arkadaşlar dijital klimanın iç sıcaklığını ölçen yazmız o sensor zaten tama klimanın orda delikli bir yer var orası sensordur aracın iç sıcaklığını ölçer gördüğünüz parça sadece ve sadece kaumanda alıcısı

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kılavuza bakmayı deneseniz:) volvoda da var kılavuzda baktım ama siz bakıp okuyup buraya yazana kadar söylemiyeceğim:) her arabada farklı olabilir sonra yanlış bilgi vermeyelim. Okumaya teşvik babında:)

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafer aynen bende sölücem ama korkuyorum, daha önceki konularda bildiğimizi bile kabul etmediler.neyse söyleyimde kızarlarsa kızsınlar.
dijital klimalarda kullanılan sonar sensörü o parça. güneş düşünce üstüne, üflediği soğuk havayı arttırır. çünki güneş sizde daha sıcak etkisi yaratır. sizin aynı derecede soğukluk hissetmeniz için yapılmış.
tam terside sıcak hava için geçerli. kışın güneş düşünce üflemeyi hafif kısar.

peki neden manuele konuşmuş derseniz. içi boşdur. ama ayrı torpido üretmekdense o bölümü boş bırakırlar.

dijital klimalı araçlar şöyle test edebilir. klimada soğutmayı açın (auto), güneşin altında tabi, üflemesini görünce elinizle kapatın o bölümü. üfleme düşücek, üflediği soğukluk hafif azalacaktır. sonra çekin elinizi bu seferde artacaktır.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çözüldü iş elinize kolunuza sağlık çok doğru polat bey denedim aynı dediğiniz gibi derecesi kendiliğinden artttı , en azından ben öle hisettim.

evet cd lerin fln bazı modellerindede var ama içi boş baktık. ön paneli aynı kullanmış fabrika , bazılarına koymuş bazılarına koymamış. gls lerde yok 1.6 larda msela , cd lerin bazlarındada yok Gt lerde var B kasalarda tabi bunların hepsi..

Son düzenleme:

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çözüldü iş elinize kolunuza sağlık çok doğru polat bey denedim aynı dediğiniz gibi derecesi kendiliğinden artttı , en azından ben öle hisettim.

evet cd lerin fln bazı modellerindede var ama içi boş baktık. ön paneli aynı kullanmış fabrika , bazılarına koymuş bazılarına koymamış. gls lerde yok 1.6 larda msela , cd lerin bazlarındada yok Gt lerde var B kasalarda tabi bunların hepsi..

bendede var klimam manuel, geçen göğsü söktüğümde bakayım sensör duruyomu dedim, çünki trabzonda dijital klima var komple. boş çıktı.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap arkadaşın açıkladığı işte...