TOYOTA araçlarını geri çağırıyormuş

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu mevzu abd dekı toyotalar ıcın gecerlı degılmı ben ole duymustum avrupada olanlarıda gerı cagrıyorlarmı ona gore bızde arastıralım ne gerekıyorsa yapalım.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
honda da geri çağırıyormuş araç camdan su alıp cam açma kapama düğmesine kısa devre yaptırıp yangın çıkarıyormuş

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu mevzu abd dekı toyotalar ıcın gecerlı degılmı ben ole duymustum avrupada olanlarıda gerı cagrıyorlarmı ona gore bızde arastıralım ne gerekıyorsa yapalım.
ben servisle görüştüm türkiyeye gelen corollalar zaten japonyada üretiliyor,
sorun sadece abd de üretilen araçlarda oluyormuş..
sıkıntı yok ;)

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence itibar kaybıyla hiç alakası yok durumun. Hatta benim gözümde sorunsuzluk ünvanını daha pekiştirdi. Eminim çoğu kullanıcının kullandığı süre içinde böyle bir sorundan haberi bile olmamıştır. Pedalın bir sorun çıkartmasını beklemeden adamlar servise çağırıp değiştiriyorlar. Araçlar kaldıkları yerden çalışmaya sorunsuz şekilde devam ediyorlar. Pek çok markanın yaptığı gibi kulaklarının üstüne mi yatsalardı? Toyotanın bu davranışı kullanıcının gözünde niçin itibar kaybına neden olsun ki?

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üniversitede İzmirli bi arkadaşımda 2006 corolla sol vardı arabayı bizden çok servis elemanları kullanıyordu nasıl sorunsuz marka bu ben anlamadım.Hele direksyon kutusu allahlık bi olaydı sürekli sorun çıkartıyordu.

Toyota son yıllara kadar çok donanımlı bi araç mı çıkarmış_? 4 tekere 1 motor koyuyordu 98'e kadar piyasaya sürüyordu sonra klima,abs,elk. cam koydu öyle verdi.Donanımsız bi arabanın sorun çıkarmaması çok normal ama son 5 yıldır arabalarını beğeniyorum.

2000 model vectra cdx ve corolla sol'ü karşılaştıralım.Vectranın extraları sunlar; Yan hava yastığı, dijital klima, koltuk ısıtma, ısıtmalı aynalar, fark yıkama, tam emin değilim ama yol bilgisayarı bide yani anlatmak istediğim şu donanım yoksa arızada olmaz, olmayan bişey arıza çıkartamaz.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
alman arabasından vazgeçmem ne marka olursa olsun

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota da mıı ?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı