TR den GTC !!

ismail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyecek bişey yok herşey ortada ama dayanamıycam mahvetmişler ya canım arabayı

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç beğenmedim..!

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam resmen kıroyum ama para bende demiş. Benim param var, para benim değil mi? arabanın motoruna bile LCD koydururum size ne demiş gibi.

Üst perdeliklerde sol ve sağ televizyon varken tekrar ortaya televizyona ne gerek var veya tam ortada televizyon varken tekrar perdeliklere ne gerek var. Bu otobüs değil ki televizyonu öndekilerin kafasından göremiyesin.

Sol ve sağ kapı açma yerlerinde bile televizyon var. resmen abartmış utanmasa motora, aküye, radyotöre de LCD bağlatacakmış. Tamam olurda bu kadarıda tam bir kıroluk. Orada o hiçbir işe yaramaz. Ancak park halinde kapıları açıp televizyon izletir. "Gel abi yürüyen cinemaya gel, film izletilir, dvd oynatılır şeklinde" arabanın masrafını çıkartacak her halde:

Birde araba tup turuncu olmuş resmen portakalı soydum baş ucuma koydum misali. Gerçi renge pek söze gerek yok. isteyen istediğini renge boyatır seviyorum bu rengi der birşey diyemezsin ama televizyonlar resmen gülünç Bari iç dizaynda da zıt renkler kullansaydın. (Bazen aynı renkler değil, zıt renklerde çok şık durabilir dış renkler hiç yoktan iyi) Ayrıca ön panjur için söylenenlere katılıyorum. Sen git arabaya bir sürü masraf yap, sonrada git nalburdan yada buzdolap tamircisi gibi bir yerden 5 YTL'lik gibi dandik panjur koydur. (öyle olmasa bile öyle dandik duruyor)

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
bu arabayı fuarda gördüğümde bi cümle kurmuştum ama o cümleyi burada kuramam malesef. yazık etmişler...

Fuar için, reklam amaçlı vs. yapıldıysa tamam da herhangi bir kişi yaptırmışsa yukarıda ki yazdıklarım aynen geçerli

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar cok sevıyorlar bu abartıyı yarabbım

arda88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modifie dediin sade olcak ya abartı olmuş bu!!!!dış sade motor dolu olcak tadından yenmez ozamn

34 UTB 82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)