Traktör motorumu mübarek...

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eren geçenlerde 206 ya bindim dedim abi benzinlimi dizelmi o derece sessiz yani.

Ayhan abi ses yok abi gürültü var direk :))) şaka bi yana abi bilmiyorum belki ben büyütüyorum yada bir sorun var dediğim gibi işin ehli bir usta bulmak lazım her ustayada gidilmiyor belkide böyle bir ön yargı oldu bende arabayı ustaya götürmek hiç içimden gelmiyor hep olumsuz durumlarla karşılaştım.Rot kolunu değiştirmeye gittim çocuk direk bastı çalıştırdı arabayı dizel motorda beklemesi gerektiğini nasıl bilmez sonrasında başka usta rot kolunu değiştirdi sonra tura çıktı dükkandan çıkınca sağda derin bir çukur var adam o tarafı tercih etti yanında olmadığımdan ordan nasıl geçtiğini bir usta birde allah biliyor :)yani böyle durumlar bende tamirci antipatisi oluşturdu..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eren geçenlerde 206 ya bindim dedim abi benzinlimi dizelmi o derece sessiz yani.

Ayhan abi ses yok abi gürültü var direk :))) şaka bi yana abi bilmiyorum belki ben büyütüyorum yada bir sorun var dediğim gibi işin ehli bir usta bulmak lazım her ustayada gidilmiyor belkide böyle bir ön yargı oldu bende arabayı ustaya götürmek hiç içimden gelmiyor hep olumsuz durumlarla karşılaştım.Rot kolunu değiştirmeye gittim çocuk direk bastı çalıştırdı arabayı dizel motorda beklemesi gerektiğini nasıl bilmez sonrasında başka usta rot kolunu değiştirdi sonra tura çıktı dükkandan çıkınca sağda derin bir çukur var adam o tarafı tercih etti yanında olmadığımdan ordan nasıl geçtiğini bir usta birde allah biliyor :)yani böyle durumlar bende tamirci antipatisi oluşturdu..

206 yı denemedım hic ama 2004den 2006 ya kadar olan 307 hdi binmişliğim var en son alacagım araçtır yani peugeot un dizeli :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
borpower kullandıktan sonra ses baya azalıyor

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bor power kullanmıştım arabayı aldığımda bakım zamanı gelmişti ama faydası olmadı hiç. peki bu gırgırgırgır ses sadece motordanmı gelir başka bir parça buna sebep olabilirmi acaba ? bu arada seside kaydetmeyi düşünüyorum arkadaşlar :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
belki chiptendir ama başka bir dizel araçla yan yana durunca benim aracın sesi hiç yok gibi

cengola

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence siz hemen aracınızı servise götürün bu tip ses ben hiç duymuyorum yani hayra alamet değil

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 depo Shell V-Power GTL + 1 kutu würth common rail enjektör temizleyici = Sessiz sakin çalışan motor :)