Triger kayışı

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setin içinde
1 adet metal gergi bilyası
2 adet plastik yön bilyası
1 adet triger kayışı
olmalı

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
set dediğiniz şeyin içinde tam olarak ne var sıralayabilirmisiniz. Vatandaşı yanlış bilgilendirmeyelim çok farklı triger setleri yapılabilir. HErkes fiyat söylerken markasını ve içeriğini tam söylesin. Nerde orjinal GM triger seti 130 milyona var. Ben 150 den 10 takım alayım eğer öyle bir imkan varsa.:p

yanlıs bilgilendirme yok. ayrıca set dediğin olay fixdir ve değişmez. açık büfeden yemek almıyoruz hatırlatayım. benim set dediğim paket şeklindedir. öyle tek tek parca toplanmaz. buyur gel aksaraya ben sana 140 ytlden satacam 10ytlde parca bası kar ederim. 10*10=100 ytl. öğrenci için iyi kazanc dogrusu ...

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
set dediğiniz şeyin içinde tam olarak ne var sıralayabilirmisiniz. Vatandaşı yanlış bilgilendirmeyelim çok farklı triger setleri yapılabilir. HErkes fiyat söylerken markasını ve içeriğini tam söylesin. Nerde orjinal GM triger seti 130 milyona var. Ben 150 den 10 takım alayım eğer öyle bir imkan varsa.:p

urfada adres ver özelden göndereyim sana 3 parça + kayış gm markalı holiganlı.....

kamil akdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi güzelde şu set dediğin ve 140 ytl ye aldığın şeyin içinde hangi parçalar var lütfen yazarmısın bide lütfen markasını

kamil akdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon arkadaşlar ben astra g için konuşuyordum . Bu arkadaş opel vektra için fiyat alıyormuş . Ben vectra için bir fiyat bilgim yok ama astra g için 220 ytl ye triger kayışı triger bilyaları devirdaim pompasını ailmıştım gm marka. yanlışlık için özür!

senkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 97 astranın komle setini serviste %35 indirimden yararlanarak 470 ytl ye iki ay önce değiştirdim.Servis parçaya ve parçalardan doğabilecek hasara 2 sene garanti veriyor.Ama sanayide değiştirdiğin kayışlar olurda yolda kopar motorunu dağıtırsa kime gideceksin? Yada ustan 3-4 milyarlık hasarını karşılayacakmı? Sanayi ve özel servisler bir yere kadar iyi, yani ıvır zıvır parçalar için gidilebilir,ama bu işi için bence servis tercih edilmeli...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 97 astranın komle setini serviste %35 indirimden yararlanarak 470 ytl ye iki ay önce değiştirdim.Servis parçaya ve parçalardan doğabilecek hasara 2 sene garanti veriyor.Ama sanayide değiştirdiğin kayışlar olurda yolda kopar motorunu dağıtırsa kime gideceksin? Yada ustan 3-4 milyarlık hasarını karşılayacakmı? Sanayi ve özel servisler bir yere kadar iyi, yani ıvır zıvır parçalar için gidilebilir,ama bu işi için bence servis tercih edilmeli...
ndn karsılanmasınki. 2 hafta önce motor yaptıgım bı ford focus lpg montajı sırasında yatak sarmış ve motorunu tekrar yapmayı kabullendim. ama ndn bılıyormusun? o müşterim bunca zaman tum işlere bana geldi senin ıvır zıvır dediğin işleride getirdi aracının motorunuda bana yaptırttı. ha ben bılıyorumki lpg montajı sırasında oldu ne olmussa ama kabulllendim. egerki o kayıs kopsun örnegin lpg montajı sırasında o serviste bunu kabullenırse bende bu tulumu cıkarırım

rgungordu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ndn karsılanmasınki. 2 hafta önce motor yaptıgım bı ford focus lpg montajı sırasında yatak sarmış ve motorunu tekrar yapmayı kabullendim. ama ndn bılıyormusun? o müşterim bunca zaman tum işlere bana geldi senin ıvır zıvır dediğin işleride getirdi aracının motorunuda bana yaptırttı. ha ben bılıyorumki lpg montajı sırasında oldu ne olmussa ama kabulllendim. egerki o kayıs kopsun örnegin lpg montajı sırasında o serviste bunu kabullenırse bende bu tulumu cıkarırım
düşüncenizden dolayı tebrikler.... bi biz bulamadık böyle ustaa...