tüm astra sahiplerine veda

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba...
ankara grubu beni yeterince tanıyordur... severek aldığım aracımı (2012 astra 1.3 sport+stil) geçenlerde sattım... ve hemen gittim i30 elit dizel aldım... yanlış anlamayın burda amacım eski aracımı kötülemek değil... aksine araca aşık olarak almıştım... aracımı satmamın tek nedeni OPEL SERVİS leridir... bu kadar ilgisiz, insanı yalancı durumuna düşüren bir marka daha olamaz... 3-4 ay cebelleşip, servis servis gezip, ustalar sorunu yaşamasına rağmen, biz buna bi bakalım deyip ertesi gün araçta hiç bişi yok deyip vermeleri ! sonunda araya tanıdıklar koyup (torpilsiz asla olmuyor..bunu anladım) zorla turbo basınç sensörümü (100 tl lik bi parça) değiştirdim garantiden... opelden soğumamın tek nedeni servislerdir... bugün 2.el aldığım i30 u 06 plaka yapıp servise götürdüm. 2 el olmasından sebep rahatsız olduğum şeyleri söyledim.. adamlar hiç sorgu sual etmeden tek tek istediğim şeyleri ( buna değişim de dahil) yaptılar... dondum kaldım... ilgi muhteşem di... bunun için teşekkürü bi borç biliyorum... araç mukayesesi yapmayacağım.. (ama performans müthiş ;) )

unutmadan bakım ücretlerini tablodan baktım... 395 tl !!!!  opelin 800 istediğini biliyorum ! en son bakımı 580 e çingen pazarlığıyla yaptırmıştım..

tüm astracı arkadaşlara sorunsuz kazasız sürüşler diliyorum...
kalın sağlıcakla...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tüm astra sahiplerine veda

Tespitinizde sonuna kadar haklısınız Hyundai servisleri müşteri memnuniyetinde 1. sıradalar, ayrıca periyodik bakım fiyatları da hayli uygun bir arkadaşım ix35 in 15 bin bakımını 300 tl ye yaptırmıştı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni araciniz hayirli ugurlu olsun gule gule kullanin.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

֖ncelikle yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Ben Opel Servisi'nden aracı tanıma ve alım süresi dahil sonradan yaptırdığım karter korumaya kadar (ki forumda öğrendikten sonra araştırıp servisten talep etmiştim) hiçbir sıkıntı veya sorun çıkarmadan gerçekleştirdiler. Ancak şunuda gerçekten es geçemem ki bir ara hyundai i30'lara bende bakmaya gitmiştim, arkadaş o nasıl müşteri ilgisidir  002tuhaff Adam beni neredeyse sırtında taşıyıp araca bindirdi, daha ben noluyoruz demeden elime çayı tutuşturdu, herşeyi tek tek anlattı, dönüşte dilerseniz evinize kadar test aracımız ile bırakalım dediler. Kısa süreli şoklar yaşamıştım. Tabi aracı aldıktan sonra aynı ilgi alaka devam eder mi orası için birşey diyemem. Ama hakikaten hyundai müşteriyi deyim yerindeyse sevme konusunda bayağı ileri düzeyde  m34444

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

5 yil garantiside cabasi.  045thumbsup

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın. i30 güzel bir araç, bakmayın bazen hepimiz  ''Sonuçta Hyundai'' felsefesi yapıyoruz ama işin aslı gerçekten öyle değil, bunu çok iyi bilyorum.

Bu felsefeyi yapan birçok kişi önce kendi aracına bakmalı. Bugün  Astra da dahil  olmak üzere birçok marka bir önceki neslinin birkaç adım önündedir. Bu yadsınamaz bir gerçek. O halde birçok marka için olumsuz yönde: ''Sonuçta XXX'' demek yanlış çünkü bu, H kasaya baz alan birinin J kasayı incelemden ''Sonuçta OPEL'' demesiyle eşdeğer bir durum. H kasa da güzel ama J kasa tasarım başta olmak üzere  birçok konuda çağ atlamış durumda şuan.

Sonuç olarak: Güzel bir seçim yapmışsınız, Opel yetkili servislerine karşı tepkinizi mükemmel bir biçimde dile getirmişsiniz, bunun için de ayrıca tebrik ediyorum  special_Yeah

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel araç hayırlı uğurlu olsun, arkadaşımda full otm modeli var sürüşü çok yumuşak, işçilik de gayet iyi.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakkınızda hayırlısı olsun. Otomatiği aşırı yakmasa ben de düşünebilirdim i30u.

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni aracınız Hayırlı Uğurlu olsun. Aracımı almadan önce test sürüşüne çıkmıştım istediğim renk ellerinde olmadığından almaktan vazgeçmiştim. Tasarım olarak bi astra değil  general_Shame_on_you  ama dizel performansında 10 basamak üstün. Ama ben aracımı herşeye rağmen seviyorum. Servis konusunda hak veriyorum özellikle Ankarada ikamet edenler, yüksek fiyat ve yetersiz hizmet veren servisleri gayet iyi bilirler.
Ama gavura kızıp da oruç bozmayacağım ;D tabi bu kendi fikrim...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlım olsun benım de kıa ceed cok hosuma gıdıyor amakıyor dızel otmatık fazla yakıyor maalesef ,hyundaı servıslerınde ılgı gercekten guzel arkadasın dıreksıyonu soyulmustu ben servıse gelemem dedı adamlar gelıp evının onunde degıstırdıler:) ve servıse gıttıgımızde cıcekle ugurlamıslardı.