Tüm üyeler Dikkatine !!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
Neler olmuş burada?

Nihalcim başlık için teşekkür ederim,dün akşam bu başlıkla ilgili söylediklerim şakaydı ;) Ciddiye almana sevindim..

Yalnız bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum; Benim kimseyle bir sürtüşmem olmadı.Sadece Değerli arkadaşım Nida'nın haklı tepkisine ortak oldum..Opelim.net ve hiçbir arkadaşımla bir sorunum yok..

Bu konu ve geçirmiş olduğum ciddi kaza ile ilgili yorumlarını,geçmiş olsun dileklerini yazan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim..

Ben hep buradayım,sizleride beklerim..

HARİKA ..BUNLARI DUYDUĞUMA SEVİNDİM....TARTIŞMA YOK KÜSME YOK ..EEE O ZAMAN SÖLE BAKALIM BOLU'DAN ÖNCE NE ZAMAN BULUŞUYORUZ ? :D

DAHA DOĞRU BİR SORU OLDU GALİBA BU ;)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oh oh iyi oldu yaaa her ne kadar seni tanımasamda abi aramızda olmanı bilmek çok güzel bu kadar arkadaşlar seni burada istediğine göre :)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çoookk çookk:)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ta 1 senedir aynı muhabbet..göya avrupa da yapılcak org. lar.. şimdiye kadar bi urfa için bu tarafta toplanıldı..onun haricinde aynı türkü.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ta 1 senedir aynı muhabbet..göya avrupa da yapılcak org. lar.. şimdiye kadar bi urfa için bu tarafta toplanıldı..onun haricinde aynı türkü.

Valla Denizcim Avrupa Yakası Buluşması ile ilgili konu açmaya korkuyorum..Aslında Arnavutköy sırtlarında Kortel Korusunun yanında Boğazın tüm güzelliğiyle seyredilebileceği küçük bir mangal alanı var ama gelecek olan 3-5 kişi belli.Onun için konu açıp gerilmeye gerek yok :(

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi aç konunu sen..gelen gelir..Nasıl karşı da ki buluşmlara giden gidiyorsa..Biz gelenlerle birbirimize yeteriz..Rahat ol sen;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...