Türk halkına calgon kazığı!

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylasım ıcın cok saol....

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylasim ve arastirmalarin icin tesekkürler.Cok yararli bi bilgi.:good: :good: :good:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
alpasch' Alıntı:
hmm peki yeteri kadardan kasit nedir? 1 sise,10 sise ?
birde daha sonra camasirlar sirke kokuyor mu?
Kazanı da temizlemek için kazan seviyesini 1 cm geçirilirse yeterli . (Alt seviye)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide calgon reklamlarında rezistant öne çıkıyor ama makinanın heryerini kireç bağlıyor diye anlatılıyor hottum kazan...vs parçalar.bunlarıda göz ardı etmemek lazım isteyen alır isteyen almaz.biz koymuyoruz çamaşır makinasına hiçte bişey olmadı 15 senedir.bu hesapları yapanlar sadece resiztansı düşünerek yapmış diğer parçalarıda katsınlar işin içine.ben calgon yararlı demiyorum ama adamların sloganı makinanız kireç bağlamasın yani komple koruma idda ediyorlar...

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanıp kullanmamak tercih meselesi...
yaklaşık 10 yıldır ayne çamaşır makinasını kullanıyoruz ve ilk başta kullanıştık 3-5 ay ben calgon u gereksiz gördüm ve kullanmamaya başladık.
bugüne kadarda bir sorun çıkarmadı.inş. da çıkarmaz.
bence reklamlarda insanları kandırıyorlar. Ama bu denildiği gibi direk satış politikası.etikliği yanlış ama hangi firma bu şekilde yapmıyor ki

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam ısın ehlıne gore bır konu once sunu soyleyım ben 4 yıldır bu ısı yapıyorum 4 yıldıe benım gordugum kırec toplamda o reklamdakı kırec kadar yok ama kırecı onlemesede gecıktırdıgı kacınılmaz gercek ben musterıme kullan yada kullanma dıyemem kendı tercıhı sadece rezınstansla sınırlı degıl dıyer parcalarda etkılenıyor mesela hortumlar kırec baglıyor pompa motoru sıkısıyor yınede kırec onlenmıyor sunuda soyleyım bır rezınstans servıs ucretı ıle 50 ytl ye mal oluyor hesabı sız yapın

http://www.youtube.com/watch?v=PBdT6jn2sZg
buda bonusu

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
....

Son düzenleme:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
çamaşır sodası (toz halde)2 ölçek kadar attığınızda hem kireci önlüyor hemde çamaşırları yumuşacık yapıyormuş.bilginiz olsun.

Son düzenleme: