türkiyede 5 tane varmış?

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen tut böyle bi araba yap, tamponlara da o siyah şeritleri koy; tebrikler :good:

omach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı yüksek bence... sıfır anahtar teslim 1.6 lt 180 hplik GTC nin fiyatı 50 lira iken bu arabayı tercih etmezdim ;)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı yüksek bence... sıfır anahtar teslim 1.6 lt 180 hplik GTC nin fiyatı 50 lira iken bu arabayı tercih etmezdim ;)
50 ytl ye alacağın aracta en basitinden metalik renk bile yok.Bu aracta ekstradan sunroof,deridöşeme,xenon,opc body kit var bunlarıda eklediğin zaman gtc 60 milyarı buluyor..

omach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 ytl ye alacağın aracta en basitinden metalik renk bile yok.Bu aracta ekstradan sunroof,deridöşeme,xenon,opc body kit var bunlarıda eklediğin zaman gtc 60 milyarı buluyor..

orası öyle ama 3 sene yüksek model oluyor buda bir avantaj. birde gtc olması :) aksesuarlar için dediğine katılıyorum tabiki...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamın istediği fiyat yüksek ederi 40 ytl ,bu rakamda sıfır 1.6 astra almayı düşünenler için ideal bi rakam..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzini sorun etmeyecek adam için kaçırılmayacak bi araba bence önden duruşu yetiyo

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzini sorun etmeyecek adam için kaçırılmayacak bi araba bence önden duruşu yetiyo

fiyatı ve motoru hariç bana göre önden, yandan, arkadan duruşu bildiğimiz astra:)

Son düzenleme: