türkiyede yarışan gerçek astra gsi lexmaul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ahh emre yok mu senin şu photoshop oyunların :)

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
sen çok merak ettiysen avatardaki resmi gelirsin bakmaya görürsün ve susarsın arkadaşın dediği gibi aynen ne gördüysem onu uyguladım sen kafana göre 3 5 kişi toplayıp laf çarpıtmaya çalışmakla ne yapmak istediğini anlamadım ama sen ve senin gibi insanlar olduğu taktirde böle sitelerde muhabbete girilmez senin le sivasta görüşelim kardeş bakarsın ozaman arabaya aynımı yoksa değilmi özelliklede stoplarımıda takıcam hatta ve hatta yarın ilk işim stopları takıp resimlemek ve sitede yayınlama bmsdende resimlerimi istiyeceğim ve sayfaya koyacağım

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiçbir zaman o aracın size ait olmadığını veya aynısı olup olmadığını tartışmadım sadece resimdeki aracın size ait olup olmadığını sordum sizde üstüne baba basa benim dediniz ki bunu bir önceki sayfada kırmızı ile aynen belirttim..sivastada görüşelim hiç sorun değil bakarım sizindirde inanırım zaten tekrar belirtiyim benim öyle bir iddam yok

ayrıca 3-5 kişi toplayıp laf çarpıttığımda yok

gelirsin görürsün susarsın demişsin.. buna yaşınıza olan saygım gereği hiçbirşey söylemiyorum ben sadece ifadelerinizi ve nette gördüğüm resmi karşılaştırdım eğer susması gereken kişi bensem bunu zevkle yaparım emin olun

lafı uzatmayacağım tartışma çıkarmak gibi bir niyetim yok iyi akşamlar..

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahimm' Alıntı:
sen çok merak ettiysen avatardaki resmi gelirsin bakmaya görürsün ve susarsın arkadaşın dediği gibi aynen ne gördüysem onu uyguladım sen kafana göre 3 5 kişi toplayıp laf çarpıtmaya çalışmakla ne yapmak istediğini anlamadım ama sen ve senin gibi insanlar olduğu taktirde böle sitelerde muhabbete girilmez senin le sivasta görüşelim kardeş bakarsın ozaman arabaya aynımı yoksa değilmi özelliklede stoplarımıda takıcam hatta ve hatta yarın ilk işim stopları takıp resimlemek ve sitede yayınlama bmsdende resimlerimi istiyeceğim ve sayfaya koyacağım

arkadaşım senin üstüne geliyorlar , bakma sen. biz senin arabanın resimlerini en kısa zamanda bekliyoruz.güle güle bin.kazasız belasız. yollara da dikkat. çünkü her yer çukur. body kitli arabaya binmek gerçekten zor. gerçi sen bu yönden bizden daha şanslısın. yurtdışında yollar buralardan çok daha iyi... :rolleyes:

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahimm' Alıntı:

Sevgili İbrahim;
Aynı mekanda da resim çekemeyeceğinin farkındasın umarım...

Bu sitede kimse kimseye İTHAM'da bulunamaz, kaldı ki bulunmaz da. Ama eğer bir kişi göz göre göre insanları yanıltmaya çalışıyorsa durum değişir. Sen EMEK YOĞUN bir çalışma üzerine insanları YANILTMAYA çalışmışsın alenen ortada...

Daha fazla bence kendini rencide etmeden olayı sonlandır.

Unutma ki, buradaki birçok insan bu işlere belki de yıllarını vermiş kişiler. Ucuz modifiye yerine az ama KALİTELİ modifiye yapmak için aylarca bekleyen insanlar. İLGİ ve BİLGİ alanlarını insanlarla paylaşmak için burda olan insanlar...

Ağaca balta vurmuşlar "sapı bedenimde" demiş...

buradaki çoğu insan bu işi sindirmişler, sindiriyorlar.
LÜTFEN biraz daha ölçerek, lütfen biraz daha Tartarak hareket edelim...

LÜTFEN...

Eftamintokofti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
arkadaşım senin üstüne geliyorlar , bakma sen. biz senin arabanın resimlerini en kısa zamanda bekliyoruz.güle güle bin.kazasız belasız. yollara da dikkat. çünkü her yer çukur. body kitli arabaya binmek gerçekten zor. gerçi sen bu yönden bizden daha şanslısın. yurtdışında yollar buralardan çok daha iyi... :rolleyes:

:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...