TÜVTÜRK'ün araç muayene sistemi hakkında

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benmde 17 sine kadar bu işi halletmem gerekiyor..beylıkduzundeym bende bu iştende pek anlamam zaten..arac 2006 model orjinal hicbisi eklenmemıs..simdi brncisi bu reflektor ve tüp olayını kasıyolarmı cok...ıkıncısı bizim bu cevrede 3-4 istasyon var hangisini onerirsniz tenha olur ?bide harbıden butun gunum gider mi buna yaw yoksa 7 de yolamı cıkaym..tabi birde su işin aşamaları nasıl olacka..vergi dairesinde su kağıdımı alacam sdeceoraya para falan yatıracakmıyım..sonrada gidip direkt muayenede para verip bekleyecekmıyım?

Son düzenleme:

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benmde 17 sine kadar bu işi halletmem gerekiyor..beylıkduzundeym bende bu iştende pek anlamam zaten..arac 2006 model orjinal hicbisi eklenmemıs..simdi brncisi bu reflektor ve tüp olayını kasıyolarmı cok...ıkıncısı bizim bu cevrede 3-4 istasyon var hangisini onerirsniz tenha olur ?bide harbıden butun gunum gider mi buna yaw yoksa 7 de yolamı cıkaym
İstanbuldaki durumu bilmiyorum ama burda fazla sıra olmuyor,iki tane reflektör ve son.kul.tarihi geçmemiş yangın tüpü tağbiki trafik seti şart.Aracın orj.frenlerin,far ayarın ve lastiğin iyiyse korkacak bişey yok:).Hafif kusur gördüklerini yaptırmasanda oluyor ama ağır kusur bulduklarına 1ay içinde tamamlaması için süre veriyorlar,Maliyedende temiz kağıdı(borcu yoktur)u gitmeden alırsan okey...

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parayı yani muayene harcını Tüv'e yatıracan,sıraya girecen.2008 haziran 14ünde burda ilk müşterilerinden biri olmuştum:).daha acemiydiler ozaman, şimdiye pişmişlerdir:)..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgilendirme için teşekkürler, Allahtan araba sıfır, tüv türk'te de yakın arkadaşım var:)

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala su cam filmi olayina bi aciklik getiremedik/ muayenede hafif kusurlu sayiliyo diolar/anlamadim bisey

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar corsa c nin arka sisleri parklara bağladım. Muayenede görevli arka sisleri açtığında yanmıyacak haliyle bunun ağır kusura girme olasılığı nedir hiç böyle bir deneyiminiz oldumu?

Veya 2 li ampül takıp sislerede bağlantı yapsam sisleri açtığımda daha koyu yansa geçermiyim?

Son düzenleme: