twinport

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için teşekkürler ... :good:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeniden vectra alacağım için piyasaya bakıyordum bir araba dikkatimi cekti arabanın sahibi diyorki en full modelidir twinport motorludur.
Şuanda benim bildiğim bütün opeller ecotech motorla üretiliyor adam bu araç twinport ama diyor araba 2005 model desing edition ben anlamdım gerçekten böyle bir ayrıcalık varmı motor acısından ayrıca ne gibi faydası veya zararı olur normal vectra c ler 100 105 beygir arası bu araç 115 beygir birde ne gibi zararı yada yararı vardır twinport olmasının fikirlerinizi bekliyorum.:eek:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help::help:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor yine ecotec ama triger kayışı yerine zincir var.Fark olarak ruhsatta Z16XE yazacağına Z16XEP yazar.Beyin hibrid olduğu için chip tuning yapılmaz.Teknik bölümde twinport ve normal motorun farkları konusunda başlık var, aradığın bilgilere oradan ulaşabilirsin...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani şimdi ecotech motorlu bir vectra c yerine teinport motorlu vectra c almak dahamı mantıklı dahamı az yakar bu motor dahamı hızlı olur normale göre

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özür dilerim bakmadan acmışım size zahmet siliniz bu başlığı

yaa benim yazılar diger konudan bu konuya eklenince karısıklık olmuş

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki triger zincir 60000de değişmesi gerekmiyordur sanırım kayış gibi? doğrumudur?