Ufo dan Anlayan

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yaklasık 25-30 metrekare bi büro odamız var ısıtmakta sorun yasıyoruz semtten doğalgaz geçmediğinden doğalgazla ısıtma sansımızda kalmadı bu odayı ufonun 3000 watt lığıyla ısıtabilirmiyiz engin bilgisi olan birilerine ihtiyacım var nette herkez farklı bisey söylüyor:(((yada klimamı alsak bilemedim yaa

Son düzenleme:

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam;
Oturduğum daire kuzey cepheli, salonum 30 metrekare, 3 sene (mantolama yapıldığından bu sene pek ihtiyacım olmadı) 1800 watt'lık UFO kullandım. ciddi anlamda içerinin havasını değiştiriyordu. ama ankaranın havası daha sert, bu yüzden 2300 watt veya 3000 wattlık modeli tavsiye ederim. Bilgi alabileceğiniz link : http://www.ufotr.com/Sayfalar.aspx?...D2ZVF32S&SayfaID=E33FB2V0A2TIW3SIF32SD2ZVF396

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben klimayla isiniyorum okadar fazla yakmiyo abartildigi kadar degil biraz parayada kiyarsaniz iyisinden alip basiniz agirmaz... elektrik sobasi kullaniyodum onceden isitiyo ama klimadan biraz daha fazla yakiyo diye klimayi kullaniyorum azdan aza eeee ne dersin ogrenci hayati iste

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben klimayla isiniyorum okadar fazla yakmiyo abartildigi kadar degil biraz parayada kiyarsaniz iyisinden alip basiniz agirmaz... elektrik sobasi kullaniyodum onceden isitiyo ama klimadan biraz daha fazla yakiyo diye klimayi kullaniyorum azdan aza eeee ne dersin ogrenci hayati iste

ya klimada -5 oluncıa çalısmaz diye bisey yazıyo evde klima var kısın hiç kullanmadığmızdan bilmiyorum simdi büroya taktırınca bu sefer hava -ye düsünce çalısmazsa bide onla urasılmaz diye düsünüyorum bizimde büro kuzey cephe bu sene kış acayip sert ankarada

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3000lik iyidir. aşağısı doğru dürüst ısıtmıyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25-30 metrekareyi iyi ısıtır.. bizim salonda kaloriferler arızlanmışdı o zaman almışdık iki hafta kadar kullandık salonda büyükdür tam ölçüsünü bilmesemde salonun ortasına koymuşduk ayaklığıda vardı zaten kendine açıp ortam ısındımı kendini kapıyordu.. ortam soğudumu tekrar kendini açıyordu..

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk alırken biraz pahalı olabilir ama hem kış hem de yaz kullanımı için inverter bir klima işinizi görecektir. aylık sarfiyatı UFO lardan çok daha düşüktür. ayrıca inverter klimalar kışın -15 C ye kadar ısıtma yapabilme özelliğine sahiptirler.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ufo iyidir. Klima da iyidir. Ancak klimayı alırken adam akıllı bir şey almanız lazım. O da nerden baksanız 1500-2000 TL. Ufo ise 200-300 TL bir şey. 3000 w altında düşmeyin bence. Hem Ankara hem de 30 m2. Bence yeterli olur. Elektrik sarfiyatı ise her zaman kullanılacaksa biraz tuzlu olur. Klima daha az yakar ama onun da fiyatı yüksek. Karar sizin.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kullancağımız sonuçta günde maksimum 5 saat dediğiniz gibi klimanın iyisini almak lazım ufo mantıklı gibi

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bisey al da geldigimizde usumeyelim :D