ultra mavi corsa c jant seçimi

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada takipteyimmm :)dusundugunu banada soyle aynı yerden beraber alalım belkı ındırımde olur :)

3.seçeneği eledim gibi 1. ve2. seçenek arası git gel yapıyorum, ama 1 seçenek yinede diğerine göre ağır basıyor.1seçenekteki jantın fiyatlar sanırım standart uygun bişiler yaparlarmı bilemem ama arayıp konuşmak lazım 1 seçenekteki jantlarla hesaplarıma göre herhangi bir çamurluk sürtme problemi yaşatmaz.bbs ler gibi çok dışarıda kalan bir jant değil.istersen linki gönderebilirim.bu te37 lerde ofset vede et değer seçenekleri nasıl bileniniz varmı?

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TE37 takacaksan piyasada 15x7.5 olanları var, daha derin duruyor, orjinaline daha yakın, diğer forumda 1.7 corsada var hani? :)

resimden bahsettiğiniz aracı hatırladım.gerçekten o lastiklerle hoş durmuş. bu t37lerin ofset et seçeneklerini gösteren link varsa elinizde gönderebilir misiniz?

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. secenek bence guzel 1.secenek cok ele dusen bı model oldu o yuzden pek tavsıye etmem 3 u dusunmeyın bıle yakısmamıs

1.seçenek klasik efsane bir jant 2. seçenekse yeni çıkan suan popüler olan jantlardan. ama ilerleyen zamanlarda modası geçecekmiş gibime geliyor.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Te37 konusunda benim düşüncem şu, 15x6.5" olanların görüntüsü hoş değil bence, düz olduğundan. Diğer modeli ise başka bir markanın replikası; 15x8.0" biraz daha derin yani ofsetli, ama bu jant bence 3.5 yada 5 lik yay ile arkalarda kesin sürtme yapar, bu durumda bence mantıklı olan spoon.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yok ofset felan, gayet düz bi jant.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Res,mlerdeki jantlar güzel duruyor ancak aracı o kadar düşürmeyince de benc çok sırıtıyor. Özellikle 18'' ölçüsü altındaki jantlara bir de ofset eklenirse jant küçücük duruyor. Bu görüntünün kendini kurtarması için de aracı iyice sürüngen yapmak lazım ki ülkemizin güzel yollarında arabaya zarar

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi jant işi sadece al tak olan bir şey değil araba modifiyesi bence bir sanat o yüzden janttan önce ve sonra yaptığın ve yapacakların çok önemli abi o yüzden bunları da eklersen çok daha net görüşler belirtilmiş olur benim şahsi görüşüm volk rays te37 nin ve könig in beyazı olabilir zira könig candy corsa c lere çok yakışıyor ama jantta renk seçimi çok önemli onu göz ardı etme bence

aynen kesinlikle söylediklerinize katılıyorum.eğer araca bişiler yapılacaksa bir plan proje kapsamında olmalı, öyle salla pati yapılan işlerde acayip şekilde görüntü bozuyo vede sırıtıyor.aslında aklımdaki şey; aracı 5 cm kadar düşürüp 15 janta 45 yanaklı lastik takıp ufaktan da kamber vermek ama yollarımızın halide ortada geçenlerde bir çukura düştüm o çukura araba değilde ben düşseydim kesin topal kalırdım. geneki 60 yanaklı lastiklerim var bişey olmadı belediyenin kulaklarını uzun uzun çınlattım:mad:.bu olanlarda bütün planlarımı baltalıyor:confused:.