üniversite ?

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili abilerim bu sene oss ye grdm smdi terchlere ugrasıyorum ilk terchlerim eskisehir %99 tutuyo diyolar rehberlikciler ama onların altına garanti olsun diye kayseri trabzon gaziantep samsun yazcm makine ve insaatları buralarda okuyanlar bitirenler bi fikir verebilirmi hocalar egitim nasıl (ortam nasl);)

acil tarafından fikirlerinizi bekliyorum

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçek bir üniversite ortamı yaşamak istersen (bölüm olmaksızın) mezun olduğum üniversiteyi tavsiye ederim.Akdeniz Üniversitesi

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskişehir öğrenci memleketi. Keşke orda okusaydım dediğim biyerdir.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya 4yıllık butun üniversitelerin fakülteleri cok güzel imkanlarıda güzel :) uludag,trakya eskisehir,istanbuldaki bircok üniversite,kütahya dumlupınar üniversitelerinde okuyan arkadaslarımın yanına gittim ve hepsininde ortamı güzeldi.kendim 2yıllık üniversitede okudum imkan cok yok ama benim gördügüm bü ünilerin 4yıllık fakülteleri ve cevreleri cok güzel ailende yanında olmadımı tamamdır her türlü hayatını yasarsın ;)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
eskisehir iyidir

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskişehri başa yazdm zatn ama kayseri trabzon gaziantep samsun illerinde bi sıralama yapmam lazm terchde o konuda sıkıntm var

özellkle gaziantep makinesı cok iyi diyolar ama gazianteple üniversitesiyle ilgili hiç bilgm yok kendi sitesindede bişey yazmıyo

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ortam konusunda buradaki illerden Eskisehir ve Antalya tercihim olurdu Kayseri'de üniversite fena değil ama ortam bulamazsın.